Pixabay/StockSnap

Zlá skúsenosť v láske v nás vie zanechať poriadne stopy. Pokiaľ nás sklame niekto, o kom sme si mysleli, že je to naša spriaznená duša, len ťažko vieme opäť nadobudnúť dôveru voči ľuďom a vzťahom. Sklamanie z nás berie nádej, že láska je krásna. A najmä znamenia, ktoré ti spomenieme nižšie, sú voči nej už prirodzene veľmi skeptické. 

Jednoducho neveria, že by mohli zažiť vzťah ako z filmu. Neveria, že ich tam niekde vonku čaká ich milovaná polovička. Viac sa sústreďujú na seba a svoju kariéru. Ľudí si veľmi nepripúšťajú do svojho osobného priestoru. Takže, o ktorých znameniach to bude reč?

Ryby

Citlivé znamenie, ktoré má však v láske smolu. Často doplatí na nesprávneho. Človek narodený v znamení Ryby dáva do vzťahu niekedy až priveľa, no dostáva oveľa menej. A potom prichádza sklamanie. Preto by si mala chápať, prečo nechce už viac veriť, že láska je taká krásna. Pri Rybách musíš ísť na to opatrne. Aby im čas ukázal, že to s nimi myslíš vážne a nie je to len ďalšia hra.

Váhy

Ani Váham veľmi v láske nepraje. Bude to zrejme tým, že majú veľké srdce a rozdávajú ho aj tým, ktorí si to nezaslúžia. Obetujú sa tam, kde to druhí len využívajú. A na konci celej púte Váham ostanú oči pre plač, pretože to všetko, čo urobili, nemalo v podstate zmysel. Bez lásky si život nevedia predstaviť, ale zároveň sa v nej veľmi trápia. Takže prestali veriť na skutočný cit a svoju oddanosť vnímajú skôr ako trest, než niečo krásne, čo im bolo do vienka dané.

Škorpión

Ako posledné znamenie neveriace v lásku je Škorpión. Pri ňom sa zas majú veci tak, že až príliš očakáva, že druhá strana sa oddá vzťahu. Chce, sníva, aby jeho vzťah bol ako z filmu. Ale úprimne, jeho predstavy sú nereálne. Potom nastane veľké sklamanie a Škorpión prestáva veriť v lásku a v jej čistotu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy