Moji drahí ex, je toho mnoho čo Vám chcem povedať. V prvom rade Vám však musím poďakovať.

Ďakujem Vám za dni, ktoré ste naplnili láskou.
 Ďakujem za nezabudnuteľné zážitky a za skvelé rady.
 Ďakujem za konverzácie, ktoré nemali konca a za vtipy, ktorým sme chápali len my dvaja.
Ďakujem za to, že aj keď len na krátko, bola som pre Vás stredobod vesmíru.
zdroj: unsplash.com
Sme mladí, neskúsení a nebojácni. Hľadáme všade, neustále. Hľadáme, hoci máme to čo sme chceli. Skúšame sa pohnúť ďalej. Tak to funguje. Či už to zapríčinila mladícka rebélia, či nevyspelosť, nebolo ani jednému z Vás predurčené to, aby ste so mnou zostali. To je však normálne, pretože nič netrvá večne a všetko sa deje len na dobu neurčitú, dobu kedy sa životy dvoch ľudí pretnú, no po čase sa odlúčia.
 Hoci to bolelo, museli sme ísť každý sám. Povieme si to úprimné, každý rozchod bolí, pretože už si na prítomnosť osoby zvykneš, ale po každom konci príde ešte krajší začiatok. Každý z Nás hľadá lásku ako náhle ju stratí, ale to že ju stratí, neznamená, že má začať nenávidieť. Má byť vďačný za všetko krásne čo bolo. Preto som aj ja vďačná Vám, hoci ste mi ublížili, ale len ste ma posunuli k tomu nájsť tu najvhodnejšiu a najlepšiu osobu pre mňa. Hovorím to preto, lebo som ani na jedného z Vás nezabudla. Pamätám si skoro všetko. Pamätám si všetok smiech, radosť, lásku, hádky ale aj slzy. Pamätám si aj to, ako pomaličky naša láska odišla a nechala nás tak.
Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: weheartit.com
Nemôžem tvrdiť že si pamätám na každý náš spoločný deň, tvrdím len, že to bolo obdobie naplnené láskou a krásnymi chvíľami. Že hoci sme sa museli naučiť žiť bez seba, dní ktoré sme strávili po boku seba mali svoje čaro. Všetci sme po ukončení vzťahu mali byť radi, že sme bohatší o skúsenosť, ktorá nám otvorila dvere niekde inde. Niekde, kde sme na istý čas patrili. A preto Vám budem navždy vďačná že ste zo mňa spravili osobu, ktorá vie čo chce a ide ďalej. A hlavne za časy, ktoré boli v určitom období pre mňa najcennejšie. A hovorím Vám to moje ex lásky preto, aby som Vám zapriala veľa lásky, šťastia a radosti a hlavne, nech sa Vám splní všetko po čom túžite. Nech nájdete to čo hľadáte a nikdy to neopustíte.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.