Bartalos

Mária Bartalos nedávno poriadne prekvapila, keď sa rozhodla stať motivátorkou k životu s Bohom. Ako priblížil portál Šarm do Bartalos sa teraz mala pustiť známa Slovenka Jasmina Alagič, ktorá jej želá skoré uzdravenie. Návrat do reality jej cez Instagram praje aj známy moderátor. Ten dokonca odhalil aj to, že na Instagrame, cez ktorý hlása, má kúpených fanúšikov.

Vo februári sa úspešná slovenská herečka rozhodla definitívne skončiť s herectvom. Ako vtedy priznala, kvôli zmene vo svojom živote by už nemohla hrať hocijakú rolu.

Mária Bartalos má byť členkou pochybného hnutia

Nedávno Mária Bartalos prekvapila rozhodnutím, čomu sa bude teraz venovať. Ako už určite vieš, rozhodla sa stať motivátorkou k životu s Bohom. Motivovať sa rozhodla zo svojho vlastného pohľadu a nebude vychádzať zo žiadnej tradície či náuky. Bývalej herečke sa vraj vďaka viere zmenil život a je za ňu nesmierne vďačná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos)

Po čase prekvapila aj prehlásením, že láska dvoch ľudí rovnakého pohlavia je podľa nej chaos. Podľa dostupných informácií má byť Bartalos súčasťou pochybného kresťanského spolku. Toto hnutie sa pokúša získať oficiálny štatút už 16 rokov, no Najvyšší súd to definitívne zamietol a Rezort kultúry začal konať.

Okrem Bartalos má byť v rovnakom spoločenstve aj ďalšia slovenská speváčka Viera Berkyová. Tá je na bývalú herečku hrdá a želá jej, aby sa nenechala znechutiť.

Ostatné známe tváre želajú Bartalos skôr skoré uzdravenie a skorý návrat už len kvôli svojim deťom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News