Jasmina Alagič s rodinou

Spôsobila moderátorka Jasmina Alagič veľký trapas na verejnosti? Portál Topky zaznamenal video v stories na jej Instagrame, kde opisuje svoj nepríjemný zážitok. Povracala sa v rakúskom detskom kútiku.

Manželka rapera Rytmusa je na svojej sociálnej sieti veľmi úprimná a na nič sa nehrá. S fanúšikmi sa tam takmer každý deň delí so svojimi postrehmi, názormi a dokonca ju zaujímajú aj tie ich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

Jasmina Alagič sa na svojom Instagrame nehanbí zdieľať aj odvážnejšie príspevky. V septembri prekvapila odvážnym videom, kde ukázala svoje „faldíky“ na brušku, na čo by sa mnoho žien nedalo. O pár dní neskôr zase vytiahla intímnosti zo spálne s Rytmusom. Najnovšie sa však fanúšikom zverila s naozaj nepríjemným zážitkom.

Jasmina Alagič ovracala skoro celý detský kútik

Portál Topky na profile známej moderátorky a influencerky postrehol video, kde leží na posteli. Fanúšikom sa tam posťažovala, že ju postretli akési zdravotné problémy, za ktoré údajne mohla ryba. „Priatelia, nejedzte bársaké ryby po bársakých reštauráciách,“ začala v stories na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

„Dobre, možno je to ešte vírus, že som oblvala skoro celý detský rakúsky kútik, ale… Nie! Ja si myslím, že tento losos, fú, ten mal teda veľa napísané vo svojej zdravotnej karte,“ dodala, čím naznačila, že zrejme mala smolu a narazila na pokazenú rybu.

Nešpecifikovala však, či spomínaného lososa kúpila v obchode a stalo sa jej to doma alebo sa bola najesť v reštaurácii. Každopádne, prajeme jej skoré uzdravenie!

Zdroj: Topky, Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News