Jasmina Alagič Vrbovská
Instagram/jasmina_alagic

Počas uplynulého víkendu to bola poriadna oslava! Tú mala pod palcom obľúbená moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá sa teší z veľkej novinky. Mnohí jej fanúšikovia už dlhé týždne špekulovali nad tým, či pod srdcom nenosí druhé bábätko. Na Instagrame bolo potvrdené, že ďalšie dieťa sa už čoskoro skutočne vypýta na svet. Nebude však jej.

32-ročná Jasmina má však z tejto správy rovnako veľkú radosť, pretože tehotná je jedna z jej najlepších priateliek, cukrárka Razija Kudlicska Trnačevič. Tá je známa vďaka svojej práci nielen zo sociálnej siete, ale aj z televíznych obrazoviek.

Razija a Jasmina sú priateľky už od detstva a spája ich i temperamentná balkánska krv. Častokrát o sebe hovoria, že sú sestry.

Jasmina Alagič s priateľkami

Moderátorka bola svojej priateľke aj svedkom na jej svadbe, ktorá sa konala minulý rok. Šikovná cukrárka sa vydala za dlhoročného partnera Jozefa. Dvojica už má doma dcérku menom Emina, ku ktorej teraz pribudne mladší súrodenec. To, či pôjde o chlapca alebo dievčatko, sa rozhodli zistiť na párty, ktorú im práve Jasmina usporiadala.

Ako to na nej vyzeralo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News