Modelka Soňa Štefková sa vydáva

Krásna slovenská modelka sa práve dnes vydáva. V stories na svojom Instagrame fanúšikom ukázala, kde sa bude konať svadba. Ide o priestory doslova ako z rozprávky. Z nej je nádherná nevesta, ktorá môže konkurovať každej princeznej. A my sme získali exkluzívnu foto!

Soňu Štefkovú si môžeš pamätať ako finalistku súťaže krásy Miss Slovensko 2010. Vtedy sa dostala do povedomia verejnosti a doteraz je aktívna vo svete modelingu.

Okrem toho sa z nej stala influencerka a šťastie sa na nej usmialo aj v súkromnom živote. Konkrétne v roku 2020, kedy sa zaľúbila do Erika Schwarcza. O rok neskôr na svet priviedla rozkošnú dcérku. Dali jej meno Lily.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Soňa Štefková (@soni.ste)

Netrvalo dlho a zasnúbili sa. Stalo sa tak pred dvoma rokmi. No zdá sa, že v ich prípade neplatí povedačka: „Svadba do roka a do dňa.“ Modelka Soňa Štefková sa totiž vydáva až dnes. TÝMTO nádherným gestom dokonca určite chytila za srdce nejedného pozvaného hosťa.

Krásna modelka sa dnes vydáva

Podľa našich informácií sa obrad konal o tretej. A z nevesty sa naozaj stala úchvatná princezná. Oblečené mala dlhé Áčkové šaty s čipkovaným korzetom. nechýbal závoj a nádherný účes, líčenie či doplnky.

Presne o 14-tej Soňa a Erik svojich hostí privítali welcome drinkom. No a po obrade si to všetci zamierili na hostinu. Tá sa podľa našich informácií koná pod holým nebom, v záhradách rozprávkovej Wiegerovej vily vo Svätom Jure.

Krásna modelka svojim fanúšikom v stories na Instagrame ráno dokonca ukázala aj to, ako to tam vyzerá. V záhradách vily na hostí čakali vyzdobené stoly a my sme získali exkluzívne foto novomanželov. Pozri, aká je zo Soni rozprávková nevesta.

Modelka Soňa Štefková sa vydáva
zdroj: Odzadu.sk

Zdroj: Instagram/soni.ste

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News