28. decembra priviedla na svet svoju dcérku Lily a teraz už môže rovno plánovať aj svadbu. Modelka Soňa Štefková sa na svojom Instagrame pochválila krásnou novinkou.

Meno Lily bolo jasné už od začiatku tehotenstva. Aj keď lekári najskôr predpovedali, že pôjde o chlapca, napokon potvrdili dievčatko tak, ako to mamička celý čas vo vnútri cítila.

Soňa počas prechádzky v lese počula od svojho partnera otázku, po ktorej túži nejedna žena. Sama vo svojom príspevku priznala, že si to predstavovala úplne inak. Zásnuby si vysnívala tak, že by mala mať krásne šaty, bola by dokonale upravená, no realita bola trochu odlišná.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„V skutočnosti som mala 10 kg navyše, vlasy neumyté dlhšie, ako by sa na dámu patrilo (na čerstvú mamu asi ok), make-up som videla naposledy niekedy v tehotenstve a manikúru tak pred rokom či voľakedy dávno, keď ešte boli voľnejšie opatrenia,“ priznala sa budúca pani Schwarczová.

„A viete čo? Bolo to čarovné! Vlastne možno ešte čarovnejšie než s tým dokonalým make-upom a šatami, lebo som cítila, že si si ma vybral presne takú, aká som a prijímaš ma vo všetkých mojich podobách. Aj v tejto šestonedeľnej, kedy so mnou lomcujú hormóny, plačem na počkanie a vlastne nič v mojom tele nefunguje tak, ako predtým. A ja si vravím, že keď zvládneme toto, zvládneme všetko,“ dodala dojatá mamička na záver.

Gratulujeme! 🙂

Zdroj: Instagram/soni.ste

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.