Slovenská modelka

Nový celebritný pár za veľkou mlákou? Zdá sa, že kráse našich žien nemôžu odolať muži po celom svete. Podľa portálu Sportskeeda vyšlo najavo, že si slovenská modelka Veronika Rajek údajne nabalila v Amerike svetoznámeho športovca. Neuveríš, o koho ide!

Má 26 rokov, pochádza z Vranova nad Topľou a vďaka svojmu výzoru zaujala celý svet. Veronika Rajek sa v roku 2016 zúčastnila súťaže Miss Slovensko, vtedy ešte s priezviskom Maťašová. A aj keď sa jej korunku získať nepodarilo, prerazila vo svete viac než ostatné dievčatá.

Slovenská modelka Veronika Rajek
zdroj: Instagram/veronikarajek

Zbalila slovenská modelka známeho športovca?

Za posledné mesiace jej pribudlo na Instagrame neuveriteľné množstvo followerov, vďaka čomu je dnes novou najsledovanejšou Slovenkou na tejto sociálnej sieti. Na účte, kde ukazuje svoje dokonalé telo, má viac ako 3,2 milióna sledovateľov.

Kráska, ktorá si musela nechať certifikovať svoje prsia, aby ľuďom dokázala, že ich nemá umelé, má vraj randiť s profesionálnym hráčom amerického futbalu, Tomom Bradym. 45-ročný športovec sa pritom len pred pár mesiacmi oficiálne rozviedol s úspešnou modelkou Gisele Bündchen, s ktorou má aj 2 deti. Dnes už exmanželia boli spolu 13 rokov.

Tom a Gisele
zdroj: Instagram/tombrady

Špekulácie o tom, že si Tom a Veronika padli do oka, umocňuje aj jej najnovší príspevok na Instagrame. „Videla som LEGENDU. A ak sa ma niekto znovu opýta, či milujem Bradyho, tak áno, milujem ho. Ukážte mi niekoho, kto nie. Aj jeho hejteri ho milujú,” napísala pod svoje zábery zo zápasu.

Zdroj: sportskeeda.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News