Soňa Štefková svadba

Už sa jej to kráti! Uplynuli už vyše dva roky, odkedy modelka Soňa Štefková odpovedala na otázku, ktorú chce počuť každá zamilovaná žena. V januári 2022 ju jej partner Erik požiadal o ruku a z finalistky Miss Slovensko 2010 sa stala zasnúbená žena. No a už počas tohto víkendu sa dvojica dočká jedného z najkrajších dní v živote. V sobotu bude svadba a zo Soničky sa tak stane vydatá pani.

Príbeh lásky budúcich manželov sa začal písať koncom roka 2020. To, že ide o skutočne osudový vzťah a zaľúbenci na seba čakali celý život, sa potvrdilo, keď Soňa v decembri 2021 priviedla na svet rozkošnú dcérku. Dievčatko dostalo meno Lily. Netrvalo dlho a sympatický Erik požiadal matku svojej dcérky o ruku.

A deň D je už doslova za rohom. Snúbenci sa v sobotu popoludní postavia pred oltár, aby si povedali svoje „áno“ a sľúbili si lásku na celý život. Redakcia Odzadu.sk s dozvedela, že svadba bude skutočne výnimočná, a to rovno v niekoľkých ohľadoch. Exkluzívne informácie ti prinesieme o čosi neskôr, ale … Už teraz môžeme prezradiť, že budúci manželia požiadali svojich hostí o jednu špeciálnu vec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Soňa Štefková (@soni.ste)

Svadba s myšlienkou pomôcť deťom

Sonička svojich svadobčanov poprosila, aby jej nenosili kvety. „Ak nás chcete potešiť, pošlite namiesto toho pár peniažkov na tento transparentný účet, ktorý je zriadený na pomoc pre nevyliečiteľne choré deti,“ píše sa v pozvánke. Ako modelka prezradila pre redakciu Odzadu.sk, k tejto myšlienke ju inšpirovala jej blízka kamarátka, ktorá to urobila ako prvá.

„Prišlo mi to ako veľmi pekný nápad. Pretože ak je na svadbu pozvané väčšie množstvo ľudí a všetci prinesú kytice. Je mi ľúto aj tých kvetov. Doma ich ani nie je kam dať. Hoci potešia a je to krásne, príde mi to také trošku zbytočné. Nechala som sa teda inšpirovať a vybrala som si projekt ,Deti môjho srdca‘. Pani Alexandra, ktorá tento projekt vedie, sa stará o detičky, ktoré sú nevyliečiteľne choré. Každá korunka im je dobrá a je zúročená,“ povedala nám budúca nevesta. Priznala, že jej pri pohľade na choré a opustené deti až pukalo srdce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Soňa Štefková (@soni.ste)

Urobme svet krajším miestom

Okrem toho, že Soňa tento projekt sama podporuje, chcela sa na pomoc pričiniť aj čiastkou, ktorú by v opačnom prípade hostia minuli na spomínané kytice. Napokon, tie by nakoniec aj tak zvädli.

„Možno aj naši hostia premýšľali, kto by potreboval pomoc a takto ich môžeme inšpirovať. Určite to nie je z mojej strany nejaká obrovská pomoc, ale myslím si, že ak by každý z nás robil aspoň takéto maličké kroky, svet by bol určite krajšie miesto. A ja verím, že ak sa aj táto myšlienka dostane medzi väčšie množstvo ľudí, je tam aj väčšia nádej na pomoc,“ hovorí kráska, ktorá je žiarivým príkladom pokory a dobrosrdečnosti.

Napriek tomu, že krásku čaká jeden z najväčších dní v jej živote, nezabúda na to, že existujú ľudia, ktorým život nedoprial toľko šťastia, ako jej.

Exkluzívne pikošky zo svadby vám prinesieme už onedlho. No a v tejto chvíli prajeme Soničke a Erikovi najmä to, aby bola ich cesta spoločným životom plná radosti, šťastia, lásky a tých najkrajších spoločných okamihov.

Zdroj: Soňa Štefková pre Odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News