instagram.com/ddlovato

Max Ehrich sa podľa informácií portálu Elle snažil získať v minulosti pozornosť Seleny Gomez, Ariany Grande, či Gigi Hadid. Malo sa tak diať ešte predtým, ako spoznal speváčku Demi Lovato. Na povrch vyšli špekulácie, že svoju nastávajúcu využil, aby sa dostal k vplyvným ženám.

Fanúšikovia objavili na Twitteri zaujímavé posty. Podľa nich mal byť Max Ehrich veľmi očarený Selenou Gomez, ktorú si chcel údajne vziať za ženu.

K celej udalosti sa vyjadrila v instastories Demi Lovato. Je znepokojená, aké falošné obvinenia sa valia na jej drahého. Zároveň vyzýva médiá, aby konečne písali o niečom dôležitejšom.

“Je naozaj veľmi smutné, keď ľudia vytvárajú falošné obrázky, aby proti sebe poštvali ženy. Ak majú konflikt, je to medzi nimi, nie vami!” napísala Demi v instastories.

View this post on Instagram

Making magic with bae 🥰✨🎥❤️

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Max Ehrich si po všetkých týchto špekuláciách zrušil svoj profil na Twitteri. Vzťah so známou a úspešnou speváčkou potvrdil ešte v júni. Obaja vtedy pridali zamilované fotografie, ktoré svedčia o ich láske. Krátko na to informovali o ďalšej obrovskej novinke – zasnúbili sa. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Zdroj: Elle

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News