Češka Pagáčová

Známa Češka je po rozchode obvinená z nevery. Ona sama však pre portál Aha prehovorila a poriadne prekvapila. Naozaj podviedla svojho manžela? 

Nedávno sa začali našim šoubiznisom šíriť správy o nevere v manželstve známej Slovenky. Podvedená mala byť Zuzana Belohorcová, ktorá však všetky špekulácie vyvrátila. Teraz mala údajne podvádzať známa Češka. 

Len minulý týždeň sme sa dozvedeli, že česká herečka Patricie Pagáčová si prechádza ťažkým životným obdobím. Porotkyňa z obľúbenej šou SuperStar sa totižto rozšila so svojím manželom, s ktorým majú aj spoločnú dcérku.  

Dvojica má v týchto dňoch už bývať oddelene, avšak o dôvode ich nezhôd nikto nič konkrétne neprezradil. Problémy však mali pretrvávať už dlhší čas. Ako však manžel herečky priznal, rozcházajú sa bez nenávisti a v priateľkom duchu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Bola známa Češka naozaj neverná?

U našich českých susedov sa však teraz začali šíriť zvesti o údajnej nevere známej blondínky. Práve ona sa preto pre český portál Aha rozhodla prehovoriť, či bol za rozchodom naozaj niekto tretí. 

Svojho muža som nikdy nepodviedla. Že sa niečo hovorí, viem, viem aj to, kto to hovorí a prečo, ale, bohužiaľ, s tým nič moc nemôžem. Budem veriť v karmu,“ prekvapila. 

Blondínka tieto nepravdivé reči konkretizovať to nechcela. Čo myslíš, kto chce čoskoro už bývalým manželom takto ublížiť? 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Zdroj: ahaonline.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News