Dala by si za svoj vzťah aj ruku do ohňa? Predstav si, že by si mala na 100 % úprimne odpovedať na otázku, či si myslíš, že by ťa bol tvoj partner schopný podviesť. Možno si práve v tejto chvíli zaváhala. I keď sa to medzi vami zdá byť dokonalé, nikdy nevieš … ale, predsa len sú tu isté signály, ktoré ťa môžu upokojiť.

Signály, znaky, znamenia, … jednoducho veci, ktoré sú dôkazom toho, že ťa naozaj miluje a práve tebe by nemohol byť nikdy neverný, pretože mu na tebe záleží. Sedia na tvojho partnera?

Nerobí tajnosti s telefónom

Už je to tak. V dnešnej dobe sú telefóny našim najväčším pokladom a nikdy ich nepúšťame z rúk. Zároveň nám všetky aplikácie a sociálne siete dávajú možnosť udržiavať kontakt s niekým, kto nie je pri nás, i keď možno naša polovička sedí hneď vedľa.

Ak si jeden z partnerov aj v dlhodobom vzťahu prísne stráži svoje heslo, nedovolí druhému ani nakuknúť a dáva si pozor, aby ho náhodou nezabudol na stole, potom má tajomstvo. Ak toto nie je váš prípad, tvoj partner má plusový bod.

Väčšina vašich priateľov je spoločná

Spoloční kamaráti z vás robia jednu partiu. Preto viete jeden o druhom takmer všetko a nemôže sa stať, že každý z vás trávi často čas iba s „vlastnými“ priateľmi, ktorých vlastne nepoznáš. A teda nevieš, s kým a kde naozaj je. Keď sa nepotrebuje separovať, nehľadá spôsob, ako sa ti ukryť.

Naozaj ťa počúva

Ak raz povieš, že nemáš rada olivy, zapamätá si to. Nie len takúto maličkosť, ale aj vážne veci. Teda sa o teba naozaj zaujíma a záleží mu na tebe. Inak by všetky tvoje slová leteli jeho druhým uchom von.

Trávite spolu takmer všetok voľný čas

Či už je to v zdravej rovine alebo to možno trochu aj nezdravo preháňate, to už je na inú debatu, ale podstata ostáva – ak voľný čas automaticky trávite spolu, zrejme to tak chcete obaja. Nezáleží na tom, či doma, v kine či s priateľmi. V tom prípade asi nemá veľa času na to, aby šiel za inou, však?

Nemal pred tebou veľa žien

Logika nepustí. Aj keď sa neverným môže stať aj muž, ktorý žil 20 rokov v manželstve, stále je to menej pravdepodobné, ako že ním bude chlap, ktorý mal mnoho krátkodobých vzťahov. Prelietavci“ sa vo vážnom vzťahu nudia a kým ho neukončia, dokážu si ho trochu „spríjemniť“ v inej spoločnosti.

Je súčasťou tvojej rodiny

A ty tej jeho. Spoznať rodinu svojho partnera a byť jej súčasťou znamená, že ide o vážny vzťah, pri ktorom myslíte na budúcnosť. Spoločnú budúcnosť. Drahá, ak by ťa v nej nechcel, potom by sa veľmi dlho vyhýbal tomu, aby si jeho rodičov či súrodencov spoznala. Zároveň by sa stránil tej tvojej rodiny, aby ho nenávidelo menej ľudí, ak by ti zlomil srdce neverou.

Váš intímny život je hot

Jednou z najčastejších dôvodov na neveru je nefungujúci se*. Keď to v posteli neklape, ľudia si nájdu na uspokojenie niekoho iného. A to aj v prípade, ak svojho partnera nechcú opustiť. Ak vy ale nie ste ten prípad, ak ten oheň stále a často horí, potom je celý úplne iba tvoj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.