unsplash.com

Nie je to tak dávno, čo sme boli obaja nesmierne šťastní. S úsmevom na rozžiarených tvárach sme sa prechádzali ulicami ruka v ruke. Všetko to však razom zmizlo a teraz pociťujem už len prázdnotu. Srdce mi zamrelo a navždy sa uzamklo pred akýmkoľvek potenciálnym vzťahom.

Čas sa už nedá vrátiť späť. Pretočiť dozadu môžme iba hodinky, no minulosti už druhýkrát čeliť nedokážeme. Za toto by som bola ochotná venovať pokojne aj svoj život. Túžim sa totiž vrátiť do obdobia, kedy som bola skutočne šťastná. Chcem, aby mi opäť divoko búšilo srdce pri našich stretnutiach, aby si ma vášnivo bozkával ako kedysi a objímal tak vrúcne, keď sme spoločne našli naše šťastie.

zdroj: unsplash.com

Viem, že som ťa stratila a to ma nesmierne ubíja. Chcem preplávať tú priepasť medzi nami a plávať s prúdom rieky, ktorá nás rozdeľuje, aby som sa k tebe mohla vrátiť. Chcem sa ti hodiť do náruče, vrúcne bozkávať tvoju tvár a prstami ti blúdiť vo vlasoch. Pretože iba v nej som pokojná a šťastná. Ani to najkrajšie miesto na zemi mi nedokáže dať toľko šťastia, čo ty.

Čo by som len dala za to, keby môžeme byť opäť spolu. Chcem ti povedať, ako veľmi ťa aj po toľkom čase milujem. Moja láska k tebe ešte nezomrela. Paradoxom je, že stále iba silnie a silnie. Aj napriek tomu, že som tak dlhý čas nevidela tvoju tvár. Vraví sa: Zíde z očí, zíde zmysle. Potom, ako som ťa spoznala a zamilovala sa do teba, už tomu absolútne neverím. Pretože ty si jedného dňa bez slova zmizol a už si sa nikdy nevrátil. No ja mám tvoju tvár stále pred očami a ľúbim ťa rovnako ako predtým.

 

Iba ty ma dokážeš vytiahnuť z tohto odporného bahna plnom depresie a smútku. Dnes mám zlomené srdce a nikto iný ho nedokáže dať dokopy, iba ty. Len ty jediný vieš premeniť moje slzy na úsmev a rozdúchať vo mne tie známe pocity vášne. Bez teba som nikto. Bez teba neviem dýchať, nepoznám kroky dopredu a chcem umrieť. Akoby som prakticky ani nikdy nežila. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating