Keď sme sa spoznali, bola som tiché, zakríknuté dievča, ktoré sa neustále kontrolovalo.  Snažila som sa byť dokonalá a kládla som na seba vysoké nároky.  Dávala som si pozor na každé vyslovené slovo. Nechcela som nikomu ukázať svoje pravé „ja“.  Nebola som si istá, či ma niekto môže mať rád takú, aká som. Robila a hovorila som len to, čo by sa malo…a verila som, že tak je to správne.

Potom si prišiel TY. Bláznivo som sa zamilovala.

Vzal si ma za ruku a tancovali sme spolu v letnom daždi. Presvedčil si ma, že vôbec nezáleží na mojom rozmazanom make-upe, že dôležité je to, čo ukrýva moja duša.

Twenty20 / nolimitpictures

Do noci sme sa hojdali na hojdačke na detskom ihrisku a rozprávali sa. Cítila som sa bláznivo.

Vzal si ma na labutí kolotoč a ja som sa skoro prepadla od hanby, lebo som mala pocit, že všetci ľudia sa na nás pozerajú.

Bála som sa, čo na mňa povedia tvoji kamaráti, no ty si mi tvrdil, že na tom vôbec nezáleží. Že ty ma máš rád a to je dôležité.

Držal si ma za ruku, bozkával na jazdiacich schodoch a ja som mala zrazu pocit, že nezáleží na ničom inom, len na našej láske.

unsplash.com

Pri tebe som sa nebála povedať svoj vlastný názor, aj keď sa mi zdal akokoľvek hlúpy.  Cítila som, že pri mne stojíš a že si ma vážiš so všetkým, čo ku mne patrí.

Naučila som sa tešiť z maličkostí a smiať sa na plné ústa.

Prežili sme spolu krásne obdobie.

Potom prišiel šok. Tvoj otec dostal pracovnú ponuku v zahraničí a v priebehu pár týždňov ste sa odsťahovali. Bola som veľmi smutná.

Odišiel si z môjho života, ale v mojom srdci ostaneš NAVŽDY. Bol si to najúžasnejšie, čo ma v živote stretlo.  Ďakujem Ti za všetko, čo si ma naučil. Ďakujem Ti za odvahu a sebavedomie, ktoré si mi dodal. Ani po tvojom odchode som  sa už nevrátila k svojmu pôvodnému „JA“. Teraz kráčam so zdvihnutou hlavou a  to čo si o mne kto myslí, ma vôbec nezaujíma.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating