instagram.com/johnosauer

Byť len zhovorčivá či komunikatívna v tejto dobe nestačí. Jednou z najdôležitejších vecí pri spoznávaní nového človeka, náhodného fešáka či oslovenie dlhodobej platonickej lásky chce guráž a veľkú dávku charizmy. Hlavnou vecou  je vedieť dobre flirtovať.

Niekto to má v sebe od narodenia. Ide z neho taká živočíšnosť, priťahuje každého na ulici a niekto sa to jednoducho musí naučiť. Ale flirtovanie, či už okaté alebo nenápadné, k zoznamovaniu jednoducho patrí. Tieto 3 znamenia sú profíkmi v obore. Patríš medzi nie?

Škorpión

Toto znamenia charakterizuje hlboká tajomnosť, magnetická príťažlivosť, ale aj nespútaná vášnivosť, čím sa stáva jednotkou v zozname znamení, ktoré vedia flirtovať a pritom o tom možno ani nevedia. Skrýva sa to v nich ako oheň, ktorí v sebe majú. Na flirtovanie je škorpión expertom, ale, bohužiaľ, je poriadne egoistický, márnotratný, a tak pre neho flirt často nič neznamená.

Baran

Večný optimista. Tak by sa dalo nazvať toto spontánne znamenie, z ktorého srší dynamika, životná energia a bojovnosť. Miluje spoznávanie nových ľudí a do všetkého sa vrhá hlavou bez rozmyslu. Otvorene a priamo vnáša do flirtu dravú odvahu a túžbu. Ak má toto znamenie záujem, je to na ňom vidieť. Jeho schopnosti upútať pozornosť sú veľmi dobré, ale pozor, ako rýchlo dokáže vzplanúť, tak rýchlo vyhasne.

Panna

Panna síce patrí medzi najorganizovanejšie znamenia, ale miluje dobrodružstvo a adrenalín. Je rodenou vedátorkou a humoristkou, preto ovláda všetky sféry života a konverzácia s ňou nikdy nie je nudná či na bode mrazu. Vo flirtovaní je pomerne úspešná, keďže väčšinu svojich krokov má dopredu premyslenú. Svoje taktiky a flirt používa však len vtedy, keď má naozaj záujem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating