Pár sleduje televíziu, patrí to medzi ich aktivity

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa dvaja ľudia rozhodnú, že svoj vzťah posunú a začnú spolu bývať, tešia sa na to, že spoločne budú tráviť mnoho času. Nie je to však o nekonečnej romantike a milovaní, ako by sa mohlo zdať. Skutočný život v jednej domácnosti je aj o povinnostiach, ktorým sa vyhnúť nedá. No niektoré sa dajú obrátiť na aktivity, z ktorých sa dá niečo vyťažiť.

Aj to, do čoho sa vám nechce, môžete premeniť na aktivity, ktoré vás spoja a pri ktorých sa dá naozaj aj zabaviť. Navyše, sú to veci, na ktorých by ste sa mali podieľať obaja a nenechávať to vždy iba na jedného.

Spoločné varenie

Aj tí, ktorí variť nevedia alebo ho priam neznášajú, si z toho vedia s partnerom urobiť naozaj peknú chvíľu. Rozdeľte si úlohy, vyberte si recept, na ktorý máte chuť obaja a pomáhajte si. Popri tom sa rozprávajte, je to skvelé využitie času, ak na to inak nemáte priestor.

Pár sa smeje na sedačke
zdroj: Pexels/cottonbro

Ušetríte za donášku, budete mať na tanieri niečo, čo ste si pripravili, takže vám to urobí väčšiu radosť. A navyše, ak vám to spolu chutí, budete chcieť z toho mať tradíciu. Nedovoľte, aby sa z toho stala nejaká povinnosť, ktorú jeden od druhého budete očakávať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating