Žena drží muža za ruku pri západe slnka
instagram.com/snegga_official

Poznáš to. Všetky tie hádky, nezhody, no na druhej strane aj tie pekné chvíle, na ktoré si občas spomenieš. Všetci ti niečo dali. Možno len pár hádok, možno pochopenie, a možno prijatie samej seba. Prinášam ti pár zaujímavých chlapov, ktorý zmenili môj pohľad na svet. Nájdeš tu toho, kto otvoril oči tebe?

1. Ten, ktorý sa vždy vráti nehľadiac na čas

Každá z nás pozná takého, ktorý je tu vždy. Vždy sa vráti, keď to najmenej čakáš. Mala si pocit, že je to fajn a už nikdy nepríde. Mal to byť koniec, no on sa vrátil znova. Zavítal do tvojho života ešte párkrát, než z neho naozaj odišiel. Alebo nie?

Bol to ten typ chlapa, ktorého musíš spoznať kvôli tomu, aby si pochopila samú seba a aby si pochopila, že niekomu na tebe záleží natoľko, že sa vždy opýta ako sa máš a čo máš nové, i keď, povedzme si úprimne, chceš sa posunúť ďalej. Naučil si ma, že tu vždy bude niekto, komu na mne bude záležať.

2. Ten, ktorý ma naučil sebaláske

Prišiel, zranil a odišiel, no aj ma niečo naučil. Zranený chlapec, ktorý sa časom zmenil na chlapa. Neublížil, no istým spôsobom ma opustil bez toho, aby som dostala vysvetlenie. Naučil ma prijať sa. Rozprával mi slová, ktoré nikto iný a vravel, že všetko dokážem len tým, aká naozaj som. Môžem mať všetko ak ostanem svoja.

Naučil ma sebaláske aj napriek tomu, že mi nedokázal dať tú svoju. Neprosila som o jeho lásku, pretože nemal pocit, že mi ju dokáže venovať. Mal pocit, že nie je dosť, no bol, ale vtedy som to nevedela pochopiť. Naučil si ma prijať samú seba bez toho, čo ku mne ostatní cítia a čo vo mne vidia.

3. Ten, ktorý sa zjavil uprostred leta

Leto so sebou prináša letné lásky, no naozaj som nečakala, že týmto spôsobom. Bol si tu. Poznala som ťa už skôr, no niečo mi vravelo, že to, čo o tebe vravia nebude celkom pravda. Spoznali sme sa. Letné prechádzky sa časom menili. Témy o ničom sa menili na témy o živote, strachu, o nás. Všetko sa časom menilo.

Menili sa tvoje predstavy o mne a o tom, aká naozaj som. Chcel si niečo iné. Naše priority sa líšili a my sme si to začali všímať. Ostali sme len pri letnej láske, ktorá neskôr pokračovala a ty si sa vrátil aj toto leto, no nemalo to šťastný koniec. Znova. Naučil si ma, že všetko má svoj koniec, aj to krásne.

4. Ten, ktorý kvôli mojim očiam cestoval nocou

Nakoniec som sa dočkala niečoho nového. Našla som niekoho, kto kvôli mne cestoval príliš dlho na to, aby to nemyslel vážne. Niečo sa vo mne zlomilo a ja som to časom prestala cítiť rovnako. Vzťah na diaľku nie je jednoduchý a cítila som sa osamelo, i keď som vedela, že nie som a mám sa na koho spoľahnúť. No zaspávala som sama, čelila som svetu osamelo, a každé ráno bolo príliš tmavé.

Naučila som sa to prijať, neviem ako dlho som to vydržala, ale potom som to znova pocítila. Tú samotu, ktorá ma chytila pri každej myšlienke na teba. Prišiel, no stálo to naozaj za to? Naučil si ma, že láska je príliš ťažká na to, aby sme ju dokázali neustále niesť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating