instagram/explorerssaurus_

Vďaka dnešnému horoskopu sa môžeš dozvedieť, k akému znameniu sa najviac hodíš. Táto zhoda znamení podľa hviezd ti prezradí, s kým vytvoríš ten najlepší vzťah.

Práve to ti zabezpečí harmonickú lásku a veľa pokojných chvíľ.

Baran + Rak

Tieto znamenia sa k sebe dokonale hodia, pretože žena v znamení Barana je pracovitá, aktívna a odvážna. Nemá problém robiť vo vzťahu prvé kroky, pretože Rak býva niekedy hanblivý. Napriek tomu je obetavý, veľmi dobre sa prispôsobuje a s Baranom vytvoria osudový pár.

Býk + Býk

Ak sa niekomu zdá, že dve rovnaké znamenia nemôžu vytvoriť zhodu, nie je to pravda. Býk s Býkom budú mať ten najlepší vzťah, ktorý kedy zažili. Sú trpezliví, vedia si na veci počkať a nikam sa neponáhľajú. Vďaka ich usilovnosti to dotiahnu ďaleko a vyriešia spolu všetky hádky.

Blíženci + Váhy

Žena v znamení Blížencov vytvorí najlepší pár s mužom Váhy. Je vysoko inteligentná, stále sa snaží vzdelávať a potrebuje veľa priestoru. Tento muž je ochotný jej ho dať toľko, koľko bude potrebovať. Budú sa stále milovať a ich vzťah nenaruší ani diaľka (v prípade práce).

Rak + Baran

Táto žena je veľmi nežná a potrebuje k sebe muža, ktorý je romantický. Ideálny pár vytvorí s Baranom, pretože pre ňu predstavuje bezpečné útočisko. Baran je podnikavý, vyhýba sa stereotypom a vo svojich citoch je stály. To je niečo, čo Rak potrebuje.

Lev + Blíženci

Táto dvojica sa bude milovať navždy. Keď sa láskavý Lev zamiluje do Blížencov, vznikne pravý vzťah. Levove sklony, ku ktorým patrí ochraňovanie druhých, bude Blíženec využívať, no len na dobré účely. Muž v tomto znamení je veľmi bystrý a vie, že na svojej partnerke nemôže byť závislý.

Panna + Kozorožec

Žena v znamení Panny je praktická a rada upratuje. Dokonalý vzťah vytvorí s Kozorožcom, preto bude tento zväzok naplnený láskou. Panna má logické myslenie a zdravé sebavedomie. Muž v znamení Kozorožca je spoľahlivý a šetrný, preto sa bude snažiť svoju partnerku zabezpečiť.

Váhy + Strelec

Vytrvalosť ženy v znamení Váhy spôsobí, že sa v živote nezastaví dovtedy, dokým nenájde toho pravého. Tým osudovým mužom je chlap v znamení Strelca. Vďaka nemu táto žena objaví svoje silné stránky, budú sa navzájom podporovať a spolu prežijú krásny život.

Škorpión + Lev

Napriek tomu, že je žena v znamení Škorpióna veľmi žiarlivá, nájde sa muž, ktorý to s ňou vydrží. Tým mužom je Lev. Tento chlap je verný a odvážny. Keď sa do tejto ženy zamiluje, bude ju milovať už naveky a po žiadnej inej sa nebude pozerať. Mať zdravý vzťah je pre neho všetko.

Strelec + Vodnár

Veselá žena narodená v znamení Strelca je statočná a keď sa zamiluje do Vodnára, urobí pre neho všetko. Tento muž to cíti rovnako, pretože vie, že žena v znamení Strelca je jeho osudová. Spolu prežijú všetky hádky a aj keby mali mať vzťah na diaľku, vydržia a navzájom sa nepodvedú.

Kozorožec + Ryby

Táto žena je veľmi spoľahlivá a keď si ju získa muž v znamení Rýb, môže si byť istý, že vyhral výhru v lotérii. Je veľmi šetrná a myslí na budúcnosť. Muž Ryby je citlivý a bude jej každý deň ukazovať, ako veľmi ju ľúbi. V tomto vzťahu nebude nikdy chýbať láska, pretože sú obe tieto znamenia romantické a nenechajú svoj vzťah spadnúť do stereotypu.

Vodnár  + Škorpión

Dobré vlastnosti tejto ženy sa nedajú zrátať. Má ich veľmi veľa a tou najsilnejšou je jej tolerantnosť. Nech by si našla akéhokoľvek muža, nikdy by ho nenechala odísť. Preto sa k nej najviac hodí muž v znamení Škorpióna, pretože aj keď sa niekedy správa detinsky, táto žena ho vždy privíta s otvorenou náručou.

Ryby + Panna

O žene v znamení Ryby sa hovorí, že je citlivá a na mužov nemá šťastie. Kto toto tvrdí, ešte asi nestretol ženu Ryby, ktorá mala partnera v znamení Panny. Táto dvojica je osudová a nikto ich nerozdelí. Ryba je tvorivá, kreatívna, miluje niečo vyrábať a Panna je veľmi pracovitá. Spolu vytvoria ideálny pár.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy