instagram.com/patrisjarabicova

Ak na Instagrame rada sleduješ travel či food blogerov, nemohol ti ujsť ani slovenský pár, ktorý na sociálnych sieťach vystupuje pod názvom We lift together. Patris a Stanley sú mladí influenceri, ktorí milujú zdravý životný štýl a ich idylické fotografie z ciest im nejeden človek závidí. 

Spoločne cestovali, varili, cvičili a rozbehli úspešný biznis s vlastnými kuchárskymi knihami. Dnes je však všetko iné. Po rokoch sa navonok dokonalý pár rozišiel. Dôvodom sú rozdielne životné ciele a momentálne záujmy. Patris naďalej láka sloboda, ktorú jej dáva cestovanie a chce sa venovať sebarozvoju. Stanley sa začal úspešne venovať práci s drevom. Tieto detaily ich rozchodu objasnila samotná Patris vo videu na jej sociálnej sieti.

Toto rozhodnutie padlo ešte v januári, keď ona odišla sama do sveta, a on ostal doma venovať sa svojej práci. Aj keď podľa jej vtedajších slov nemala v pláne hľadať si niekoho nového, osud jej to zariadil inak. V reštaurácii v Thajsku sa spoznala so Slovákom, s ktorým momentálne tvorí pár. Aj Stanley sa v máji pochválil fotkou s novou priateľkou. I keď sú fanúšikovia tohto páru smutní, my im želáme veľa šťastia na svojich ďalších životných cestách!

View this post on Instagram

A je to tuuuu🤩 . Máme nesmiernu radosť, že nová kuchárka je už vonku❤️🤩 Včera keď nám dorazili knihy a my sme si v nich mohli konečne prelistovať, premietli sa nám všetky tie krásne i strašidelné zážitky pred očami🙏😭😭 Je to neuveriteľný pocit, po roku a pol vidieť tento náš projekt ready na odoslanie k vám🚛❤️ . Ďakujeme vám, že nás podporujete, pretože bez vás by sme nemohli robiť to, čo robíme a na oplátku veríme, že varenie s našou kuchárkou bude pre vás dobrodužstvo🤩💯 . Tento víkend musíme zabaliť 2x takúto skriňu plnú kníh, pretože vy ste nám už 1/3 VYPREDALI!😭😭 Nemáme slov😭🙏❤️🤩 Obrovské ďakujeme🤗

A post shared by Patris z We Lift Together (@patrisjarabicova) on

View this post on Instagram

#3 Better Mondays je vonku🤩 . Je to v storiečkach aaaa k tejto fotke vám musím niečo prezdradiť🥰 . 3 dni po tom, ako som začala svoju cestu, si tento človek vypočul môj extrémne úprimny skype hovor s mamčou v jednej lokálnej reštaurácii v Thajsku.. Žiaľ, ja som nevedela, že mi rozumie, takže poriadny trapas😅 Dali sme sa do reči a nakoniec som sa z obeda vrátila o 2 v noci. A tak sme obaja prekopali svoje cestovateľské plány🥰 . Milujem cestovanie a milujem život za to, čo mi stále prináša🤩🥰❤️ . Ja som sa o tom nechcela s vami podeliť skôr, než si nebudem 100% istá, že to nie je len sen, ale môžem to nazvat realitou🙏 . Btw naša jediná spoločná fotka a dúfam, že tak to aj dlho dlho ostane❤️

A post shared by Patris z We Lift Together (@patrisjarabicova) on

Zdroj: Instagram.com/patrisjarabicova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News