Instagram/explorerssaurus_

O mužoch sa hovorí, že sú pri partnerkách vyberaví. To isté však môžeme tvrdiť aj o ženách. Keď rozmýšľajú o životnom priateľovi, majú jasné predstavy o tom, ako má vyzerať a čo má robiť, poprípade nerobiť.

Aj keď to nepovedia nahlas, práve tieto veci im prekážajú v posteli.

Nedodržaná hygiena a sprcha

Pred každým milovaním by sa mal človek osprchovať, alebo aspoň ovlažiť vodou. Pokiaľ to chlap nerobí, partnerke to môže prekážať. Zanedbaná hygiena nie je správna, dvakrát viac sa to týka intímnych partií. Určite nám dáš za pravdu, že by si nebola šťastná, keby si pre takú maličkosť chytila zápal.

Prehnané vyvyšovanie

Ak majú možnosť, muži sa radi naparujú – ako takí kohúti. Vo všetkom je však dôležitá miera. Treba hľadať zlatú strednú cestu, pretože keď je pýchy veľa, smrdí. Každú hlavne vytočí to, keď má muž väčšie slová, než sú jeho skutky. Rozpráva, sľubuje, no v posteli sa nakoniec nič veľkolepé nedeje.

Sebeckosť na prvom mieste

Vo vzťahu musia partneri myslieť na seba vzájomne. Partnerka väčšinou sebecká nebýva, to je hlavný problém muža, pretože sebeckým prístupom ju vie nahnevať. Keď pri milovaní myslí chlap len na seba, žiadna s ním dlho nevydrží. Ten pravý muž by mal vždy najprv uspokojiť svoju vyvolenú.

Žiadne dotyky alebo milé slová

Žena miluje, keď sa jej chlap počas se*u dotýka, šepká jej sladké slovíčka do ucha a venuje jej viac, než len jeden pohľad. Ak to muž nerobí, ženu to odradí od každej akcie. Tiché milovanie nežnému pohlaviu prekáža, pretože potrebuje skôr emócie, city a komunikáciu.

Rýchle ukončenie

Poznáš to? Keď je po všetkom do 5 minút. Určite to aj tebe poriadne lezie na nervy. Hlavne vtedy, ak si pripravená, oholená, namaľovaná a vo vytržení. No partner si ani nevšimne tvoje oblečenie a už sa sám oblieka alebo odchádza do kúpeľne. Nie je to správne, pretože takýto s*x mnohým ženám nevyhovuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating