Láska nemusí byť vždy len krásna. Keď sa niekto zamiluje do nesprávnej osoby, nie je to pravá láska a nevydrží. No nakoniec – tí správni ľudia skončia vždy so správnymi ľuďmi.

S týmito mužmi musíš chodiť, aby si si mohla povedať, že si zažila všetky druhy lásky.

Muž, ktorý je pre teba výzvou

Táto láska ti ukáže, čoho všetkého si schopná. Pretože vždy, keď si budeš myslieť, že niečo nezvládneš, tento muž ti ukáže, že to dáš. Zvládneš toho omnoho viac, než si myslíš. Tohto muža potrebuješ na to, aby si sa stala silnou ženou.

Muž, s ktorým nebudeš mať nič spoločné

Táto láska ti ukáže, ako môže fungovať chémia. Hoci spolu nebudete mať nič spoločné, budete sa k sebe priťahovať. Zažiješ vášeň, horúce bozky, flirt, no hlbšie spojenie nie. Tento muž ti ukáže, čo je to dobrodružstvo.

Muž, ktorý si bude rozumieť s tvojou rodinou

Táto láska ti ukáže, ako veľmi vie byť muž dobrý. Vďaka tomuto mužovi si obnovíš dôveru, ktorú si po neúspešných vzťahoch stratila. Budeš sa s ním cítiť dobre, budeš vedieť ako ho prijímajú tvoji rodičia… no niečo tomu bude chýbať. Tento muž ti ukáže, čo skutočne chceš a potrebuješ.

Muž, ktorý ti dá ťažké lekcie

Táto láska ti zlomí srdce, no potom ti ho zlepí dokopy. Vďaka tomuto mužovi sa naučíš odpúšťať (najmä sebe), naučíš sa prijať zodpovednosť za svoje činy, naučíš sa milovať samú seba a pochopíš, že aj ten najväčší smútok sa raz môže premeniť na radosť. Tento muž ti ukáže, čo si skutočne zaslúžiš.

Muž, ktorý ťa bude milovať úprimne

Táto láska ti ukáže, ako má vyzerať večnosť. S týmto mužom budeš už navždy, pretože to s ním bude mať zmysel. Pri ňom pochopíš, prečo to nevyšlo toľkokrát predtým – pretože si si tým všetkým musela prejsť. Aby si našla skutočnú lásku a aby si si ju vážila.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.