Facebook/Monica Huldt

Ako by si vnímala, keby tvoj manžel či frajer spal s inými ženami? Zrejme by v tvojich očiach išlo o škaredú neveru, ktorú by si len tak nerozdýchala. A dokážeš si predstaviť, že by si mu na to sama dala povolenie? Ako informuje magazín Mirror, presne to urobila Američanka Monica Huldt.

Monica, ktorá má na sociálnych sieťach pod menom Bella tisíce fanúšikov, sa kedysi živila ako tanečnica v klube pre dospelých. Práve kvôli tomu, že sa denne stretávala s množstvom mužmi, ktorí ju chceli dostať do postele, sa jej intímny život dostal na bod mrazu. Jednoducho na to stratila chuť.

„Naozaj mi to zhoršilo náladu, a keď som sa vrátila domov, nechcela som mať se*, dokonca som nechcela, aby sa ma môj manžel dotkol,“ priznala Monica, ktorá svojmu manželovi preto dala celkom netradičnú „priepustku“. Prešli sme naozaj drsným obdobím kvôli môjmu slabému se*uálnemu apetítu a nedostatočnej intimite. Bolo to naozaj ťažké,“ vysvetlila.

Posted by Monica Huldt on Tuesday, December 12, 2017

 

 

Vraj sa ich milostný život po zmene „pravidiel“ výrazne zlepšil. Svojho manžela nechcela pripraviť o toto potešenie, a keďže sa spolu pomilujú maximálne raz do mesiaca, povolila mu stretávať sa s inými ženami výhradne však len na tieto účely. Píše si s inými a rozpráva sa s nimi, nič však nie je tajomstvom. Vždy som o všetkom informovaná. Niekedy ideme všetci na večeru, ale on s nimi nikdy nechodí na rande sám,“ dodala žena, ktorej dnes nerobí problém podeliť sa o svojho muža.

A čo otázka žiarlivosti? V minulosti so žiarlivosťou bojovala, no teraz to už berie ako niečo, čo im pomáha: Nikdy mi nedal dôvod spochybňovať jeho vernosť, ale vždy som bola paranoidná a žiarlivá.“

Teraz je všetko inak: S mnohými ženami sme priatelia, takže sa nikdy necítim ohrozená.“ 37-ročná blondínka dokonca tvrdí, že práve toto rozhodnutie je pre ňu na ňom viac príťažlivejšie. Páči sa mi myšlienka, že John je jediný muž v mojom živote, vďaka tomu sa cítim výnimočnejšie.“

Aj napriek tomu, že blondíka v minulosti pôsobila v pánskom klube a na sociálnych sieťach prezentuje svoje polonahé telo, v mladosti bola veľmi slušným dievčaťom. „Bola som vychovaná ako katolíčka, takže se* bol doma tabu, dokonca som nemohla ani randiť s chlapcami ako tínedžerka,“ priznala. Aj to je dôvodom, prečo je jej túžba po intimite potlačená.

Dala by si svojmu mužovi takúto „priepustku“ aj ty?

Posted by Monica Huldt on Sunday, June 7, 2020

Posted by Monica Huldt on Saturday, March 28, 2020

Posted by Monica Huldt on Saturday, April 18, 2020

Monica je presvedčená, že im to s Johnom zachránilo vzťah a posilnilo manželstvo, pretože v ňom takto nemajú žiadne problémy, ktoré by súviseli so se*uálnou frustráciou. Svojmu manželovi dôverujem na 100 % a myslím si, že zahrnutie ďalších žien do nášho manželstva, urobilo náš se*uálny život úžasným. Celkovo je naše manželstvo oveľa pevnejšie,“ hovorí.

Čo si o tom myslíš ty? Daj nám vedieť do komentára pod článok na našom Facebook-u.

Zdroj: mirror.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News