Sarkazmus. Buď ho miluješ alebo neznášaš. Nič medzi tým. Nie každá žena ho v sebe prirodzene má. Hovorí sa, že sarkastická žena je veľkou osobnosťou. Pravdou však je, že v skutočnosti má aj tieto 4 dôležité vlastnosti.

Úprimnosť na prvom mieste

Sarkastická žena nerozmýšľa nad tým, čo povie. Vždy jej z úst vyletí presne to, čo má práve na srdci. Niekto si môže myslieť, že je drzá, no to nie je pravda. Práve táto jej úprimnosť je jednou z jej najlepších vlastností. Vďaka nej vieš, že jej môžeš veriť. Nikdy ti nebude klamať do očí.

Nikdy sa neurazí

Neberie vážne život a ani seba. Preto sa neurazí, ak si z nej budeš uťahovať. Práve naopak, sama si vie zo seba vystreliť. Veci berie s nadhľadom, čo je úplne skvelé. Nebudeš tak od nej počúvať sťažnosti na nepodstatné veci.

Miluje spontánnosť

Keďže nerieši hlúposti a miluje zábavu, je to aj jeden úplne spontánny človek. Presne ten typ, s ktorým zažiješ nečakané veci, na ktoré budeš so smiechom spomínať. Svoj život nechce premrhať, ale užiť si ho. A týmto svojím pohľadom na svet nakazí aj ľudí okolo seba.

Je citlivá

Mnohí si myslia, že sarkastická žena je taká „diablica“, ktorá je drzá a bezcitná. Ani to nie je pravda. Vo svojom vnútri je veľmi citlivá, a pre svojich blížnych by spravila čokoľvek. To, že pocity neodhaľuje pred svetom, neznamená, že ich nemá. Iba sa ich svojimi poznámkami snaží zakryť. Do svojho vnútra pustí iba málokoho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.