love_is_all_you_need_by_martasyrko-d9udjkvUvažuješ, prečo práve ty. Prečo si nebola preňho dobrá? Prečo ťa nechal tak a povedal, že si pre neho moc dobrá? Prečo teda, keď si pre neho bola dobrá, nie je s tebou? Bolo to tým, že nie si vždy dokonale naladená, že nenosíš veľa makeupu či nie si dostatočne inteligentná? Takú chcel? Verím, že si pochopila, že taký muž ti nestojí za to a naozaj si pre neho až moc dobrá. Zaslúžiš si oveľa viac. Viem, že si ho milovala, ale on teba nie. Možno ti povedal, že ťa miluje, ale to nebola láska. Nebola to tá pravá láska. Možno ti písal, ako veľmi mu chýbaš, no na druhý deň si na teba ani nespomenul. Hovoril, že si pre neho jediná, no medzitým mútil hlavu iným. Ja viem, že to bolelo. Ale ja verím, že si sa posunula ďalej. Že vieš, že si ťa nezaslúži a niekde ťa čaká tvoj osudový. Ver mi, že si nezaslúžiš zlého muža. Si nádherná ženská, ktorá má dobré srdce, tak prečo by tvoj muž nemal byť dobrý, pozorný a oddaný? Ak hovoríš, že na lepšieho nemáš, prosím, prefackaj sa a hneď teraz. Neznášam, keď niekto fňuká a nadáva na svet. A čo ešte horšie, ak ženy nadávajú na chlapov, sú sklamané a hovoria, že nikto normálny už neexistuje.

Že ťa nikto nikdy nebude milovať lebo nemáš na dobrého muža? Ale prosím ťa, si mladá, krásna, kreatívna a múdra. Máš skvelých priateľov a rodinu. Si zdravá. Nie si bez domova. Zažila si toho už veľa, a preto si zaslúžiš veľa! Myslím, že problém nás, žien, je v tom, že si myslíme, že nemáme na lepších. Potom zostávame vo vzťahoch, z ktorých sa bojíme vyjsť, aj keď nás už nenapĺňajú a nahovárame si, že na nič viac nemáme. Vďaka bohu, žijeme v 21. storočí, a tak nemáme problém odísť, kedy chceme či začať odznova.

Vieš čo? Za prvé, gratulujem ti, ak si pochopila, že treba ísť ďalej. Gratulujem ti, že poznáš svoju hodnotu a chceš si vychutnať život tak, ako sa patrí. Gratulujem ti, že už vieš, že okolo mužov sa netočí celý svet a tak, ako si užívaš byť sama, užívaš si i lásku.large

A tebe, drahá moja, ktorá stále nevie prekonať to, že ťa niekto opustil, neboj sa prosím lásky a nezatracuj ju. Láska je krásna a nie každý muž ťa chce iba využiť a opustiť. Myslím, že to isté si myslia i muži o nás, ktorí tiež sa častokrát zaľúbia do fiflen, ktoré majú ako cieľ peniaze.

Sme na tom tak isto. Nemáme si čo vyčítať a ani ja, moderná feministka, ti nepoviem, že chlapi sú svine a nejdem sa ľutovať. Život je zvláštny, ale pritom nádherný. Nikdy to nebude len stále ružové a dokonalé. Ale o tom je život.

Kráčaj ďalej, objavuj krásy života a čiň sa. Odovzdaj niečo svetu a miluj nekonečne. Nezaslúžiš si mať zlomené srdce. Zaslúžiš si srdce plné radosti, ktoré vidí svet ako jedno veľké dobrodružstvo.

Stále existujú skvelí muži. A jedného takého raz stretneš. Naozaj.large-1

photos: deviantart.com, weheartit.com

coverphoto: deviantart.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating