Ako ho potešiť vo vzťahu

Ako potešiť muža? Pomocou našich tipov budete mať vo vzťahu s partnerom sviatok či výročie každý deň.

Už prednedávnom sme ti vysvetľovali, aké sú maličkosti vo vzťahu dôležité. Bez nich by ste to s partnerom nedokázali spolu dotiahnuť ďaleko. Drobnosti tvoria obrovský celok, ktorý je medzi vami najdôležitejší. Buďte preto zohraná dvojka, pre ktorú bude výnimočný každý deň. Práve vďaka našim 5 tipom budete mať stále sviatok či výročie.

Lichôtky

Každý má rád, keď ho niekto za niečo pochváli. Veď si na ten pocit spomeň, príjemne ťa to zahreje pri srdci. A to ešte viac, keď to príde z ničoho nič. Keď ti niekto len tak povie, že ti to dnes pristane, že si šikovná, že sa mu páčia tvoje oči. Príjemne ti to polichotí a pohladí ego.

Ako ho potešiť
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Chlapi to majú radi ešte o to viac. Ako si už určite zistila, milujú svoje veľké ego. Skús svojmu partnerovi preto každý deň dať minimálne jednu malú lichôtku. Dnes mu povedz, že má pekné oči, zajtra mu pochváľ vyšportované svaly. Pozajtra mu skús povedať, že sa ti páči, aký je silný a mužný.

Darčeky

Aj keď ti niekto z ničoho nič dá darček, príjemne ťa to zahreje pri srdci a poteší. A to hlavne preto, že si na neho v obchode či pri jeho tvorbe myslela. Keď teda pôjdeš do mesta či už sama alebo s kamarátkami, občas mu zo svojho „výletu“ aj niečo prines.

Môže to byť úplná maličkosť. Napríklad prívesok v tvare srdiečka s nejakým venovaním či citátom. Alebo ho poteš novým tričkom, ktoré sa mu bude páčiť. Prines mu napríklad aj nejakú maškrtu. Koláč, ktorý miluje alebo čokoládu. Možností je nekonečne veľa.

Ako ho potešiť
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating