unsplash.com

Akú to má cenu sedieť niekde v kúte a plakať? Čo ti to dáva? Len pocit sebaľútosti. Ten by som najradšej nakopala do zadku. Takto sa nič nestane. Skús vstať, odôvodniť si prečo to chceš a začni pre to niečo robiť. A veci sa dajú rýchlo do pohybu. Nikto ti nič nedá len za tvoj pekný úsmev. (Áno, aj keď je vážne pekný). Dostaneš to čo chceš, keď na tom budeš pracovať, keď na sebe budeš pracovať. Vstaň nech chceš čokoľvek a vezmi si to s úsmevom na tvári. Jedine tak naštveš svojich neprajníkov.


Sú ľudia, ktorí ti tvrdia, že to nezvládneš? Usmej sa a povedz: „Tak sleduj!“

pexels.com


Pamätaj si jedno! Ty si jediná, kto ti dokáže splniť tvoje sny! Nikto iný to za teba neurobí. Ty sama si strojcom svojho šťastia, ale aj nešťastia.


Kľúčom k tomu všetkému je zdravé sebavedomie. Čo takto mať vieru v seba? Vieš čo? Ja v teba verím! Ja verím v seba a verím v čokoľvek, možného i nemožného. Verím, že každá z nás dokáže všetko, čo si len zmyslí. Len je potrebné urobiť prvý krok a tým je rozhodnutie, že nezostaneme tam kde sme.

pexels.com


Nebude to jednoduché, keby to bolo jednoduché, robil by to každý. A my, dámy, my nie sme každý. Každá z nás je špeciálna. A každá z nás je dokonalá. Dokážeme čokoľvek! Na to nezabúdajme. Pre každú myšlienku, ktorá ti hovorí dôvod, prečo to nejde, nájdi dve, prečo áno. Hľadaj riešenia, nie výhovorky. Tie ťa nikam nedostanú.


Vieš, ktoré miesto na svete je najbohatšie??

Je to cintorín. Znie to bláznivo? Ja viem! Koľko ľudí je tam asi pochovaných s nejakým skvelým nápadom na vynález. Koľko nesplnených snov a prianí. Koľko nevyrieknutých vyznaní. Koľko nenapísaných kníh, koľko nevyužitého potenciálu.

Prosím! Nenechajme pochovať naše sny!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife