instagram.com/majself_neptun

Slovenský rapper Majself, ktorý je spoluautorom skladby Posledný hráč pre film Casino.sk, sa podľa vlastných slov sám často cíti ako hráč. Znamená to preňho mať jasný cieľ a plán, ako sa dostať tam, kam chce.

„Potom už záleží na človeku, či je hráč, ktorý veľa riskuje alebo je posledný hráč, ktorý si ide za tým svojím cieľom napriek všetkým okolnostiam, ktoré ľudí nútia vybočovať z cesty len preto, aby sa k tomu cieľu dostali a niekedy robiť aj veci, ktoré by za normálnych okolností nerobili,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA. „Pre mňa je podstatné udržať si medzi tým všetkým vždy svoju tvár,“ dodal.

Ako ďalej známy rapper priznal, v poslednom čase sa naučil všetko si dôsledne plánovať. „Zistil som, že od momentu, keď som to začal robiť, a plánujem si veci naozaj dlhodobo, oveľa lepšie sa mi darí,“ uviedol Majself, ktorý s novým albumom Romeo a Julia v piatok vyrazil na turné po Slovensku a Česku.

Okrem toho rodák zo Stupavy pred pár dňami zverejnil i videoklip k piesni Nečakám, ktorú nahral so spevákom Martinom Císarom. „V októbri bude na svete aj druhý klip, ku skladbe Trofej s Benom Cristovaom,“ prezradil rapper, ktorý popri koncertoch plánuje energiu vkladať aj do ďalšej tvorby.

„Ja nie som typ, ktorý by si hovoril, že o pol roka alebo o rok spravím ďalší album. Snažím sa pracovať a tvoriť kontinuálne – vždy, keď príde nejaký impulz. A keď impulz nepríde, snažím sa vyvolať si ho, lebo potom mám depresiu, že žiadny impulz nie je. O albume začnem hovoriť, až keď príde čas,“ uzavrel.

 

Zdroj: SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News