Žena na párty

Piatok večer. Nalíčiť sa, vybrať pekný outfit a hurá za kamoškami. V meste či u niekoho doma, dáte si zopár drinkov a ak je dobrá nálada, pokračujete na diskotéke. Vyzerajú tvoje víkendové párty stále podobne? Možno je čas na to, aby si to so svojimi babami trochu zmenila. Neboj sa, o zábavu rozhodne neprídete.

Prinášame ti 3 tipy na to, ako vašu piatkovú či sobotnú párty trocha oživiť a pritom nemusieť meniť veľa z toho, čo máte rady. Aspoň raz by ste mohli vyskúšať každý z týchto tipov. Uvidíš, že to bude stáť za to.

Farebná párty

Ak si aktívna na TikToku, tak ti zrejme neušiel aktuálny trend – párty vo farbách. Podstatou je, že každá z vás príde oblečená v jednej vybranej párty a donesie aj niečo malé pod zub či na pitie, ktoré s ňou bude ladiť. Nemysli si, že je to infantilné. Uvidíš, že sa vám to bude páčiť a možno natočíte aj vlastnú verziu videa na sociálne siete.

Tip na to, ako to môže vyzerať

@yarenbingoel

Colour oder color? 🌈 #friends #colourparty #color #colour

♬ Calm Down – Rema

Tematický večer

Ak chcete zmenu od klasického posedávania s drinkom a chipsami v ruke, vymyslite si tému večera. Môže ísť pritom aj o rôzne aktivity, ktorým sa budete venovať. Hlavné je, aby ste boli spolu a nerobili niečo, čo niektorú vyslovene nebaví. Navarte si večeru podľa virálneho receptu, spravte si vlastný karaoke večer či napríklad taký filmový.

Nielen tak, že budete sledovať obľúbený film, ale spojte to aj s inými aktivitami – pripravte si drink či jedlo, ktoré sa v ňom objavuje, vymyslite si kvíz s otázkami a zistite, ktorá ho pozná najlepšie. Fantázii sa medze nekladú.

Herný maratón

Spoločenské hry vedia rozprúdiť zábavu na každej párty. Nájdite si nejakú novú, ktorú ste spolu ešte nehrali alebo stavte na klasické Aktivity, pričom si vymyslite vlastné pravidlá či tresty za nesplnenie úloh. Ak ste dostatočne šikovné, môžete si vymyslieť aj vlastnú.

Čo tak nejaký test vášho priateľstva o tom, ako dobre sa poznáte? Každá nech si pripraví 10 otázok o sebe a uvidí, ktorá kamoška ju má prečítanú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife