instagram.com/hurricanefactory_tatralandia & instagram.com/volnypad.sk

Už si na Slovensku videla čo sa dalo? Alebo ťa nebavia túry či prechádzky historickými mestami? Potom budeš presne ten typ, ktorý potrebuje zažiť kus adrenalínu. Či už ho miluješ alebo si bojko, nasledujúce tipy jednoducho stoja za ten zážitok. Na čo by si mala odvahu?

Bobové dráhy nie len pre deti

Na Slovensku nájdeš hneď niekoľko bobových dráh, ktoré stoja za vyskúšanie. Nie je to zábava len pre deti, aj dospelí budú mať čo robiť, aby sa sem-tam nezľakli. Vychutnaj si rýchlosť, ktorá ti rozprúdi krv v žilách alebo pomalšiu jazdu, pri ktorej si stihneš vychutnať aj nádherné výhľady, ktoré sa ti naskytnú pred očami.

Na západe nájdeš bobovú dráhu na bratislavskej Kolibe, na východe v časti Košice – Kavečany, a hneď niekoľko ďalších na severe stredného Slovenska.

Zahraj sa na pretekára

Miluješ rýchlosť a bobová dráha je pre teba len slabší zážitok? Chceš vedieť, aké je to byť v koži pretekára? Potom sú motokárové dráhy niečo pre teba. Neboj sa, nie je to len pre chlapov a o svoje bezpečie sa báť nemusíš. Ani v prípade, že nevlastníš vodičský preukaz.

Motokárových dráh je dostatok a sú rozmiestnené po celom území Slovenska. Stačí si vybrať, či chceš jazdiť pod holým nebom alebo v uzavretej hale. Tá je skvelou voľbou aj v prípade, ak je vonku zlé počasie a nenapadne ti iný program.

Vieš, aké je to lietať?

Kto z nás nikdy nepomyslel na to, aké by to bolo vedieť lietať? Našťastie, aj tento pocit dokážeš u nás zažiť. Navyše, ak máš strach z výšok a nejaké skoky padákmi či let balónom ti nič nehovoria, pri tomto zážitku sa nemáš na čo vyhovoriť.

Pri Tatralandii nájdeš veterný tunel Hurricane Factory, v ktorom si vyskúšaš aké je to nechať sa unášať vzduchom. Je určený naozaj pre každého a o tvoje bezpečie sa postará skúsený inštruktor.

View this post on Instagram

SK: KROK 3 na ceste za lietaním vo veternom tuneli. Komunikuj so svojim inštruktorom a nechaj sa viesť. 😎🤙 . 🎄➡️ VIANOČNÉ ZĽAVY sú v plnom prúde. Nevynechaj príležitosť a získaj k svojmu letu fotky a video zdarma. Pre viac info klikaj na link v biu. . EN: STEP 3 on your path to flying in a wind tunnel. Communicate with your instructor and follow his lead. 😎🤙 . 🎄➡️: CHRISTMAS DEALS are up! Fly more for less and score free photos and a video of your flight as a bonus. Click the link in bio for more. . . . #flying #skydiving #hurricanefactorytatralandia #liptov #hightatras #nature #adrenalinejunkies #bodyflying #flywithus #lifestyle #cinematicvideo #slovakia #slovensko #hurricanefactory #extremesports #lifeontheedge #adventure #flyhigh #tonfly #healthylifestyle #fitnessmotivation #motivation #vianocnezlavy #christmasdeals

A post shared by Hurricane Factory Tatralandia (@hurricanefactory_tatralandia) on

Skok padákom iba pre najodvážnejších

No a ak patríš k tým ľuďom, ktorí sa naozaj ničoho neboja, lietanie vo veternom tuneli je pre teba iba takou chuťovkou. Dopraj si zážitok, na ktorý mnohí nemajú dostatok odvahy a zaži niečo, na čo rozhodne nikdy nezabudneš. Taký skok padákom z lietadla, to je niečo, čomu sa hovorí životný zážitok.

Aj v tomto prípade si dokážeš rýchlo vygoogliť, kde v tvojom okolí sa toto dá vyskúšať najbližšie. Okrem toho, že možno prekonáš strach, i pohľad na naše krásne Slovensko z výšky rozhodne stojí za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie