Instagram.com/mitjux

Víkend sa nám pomaly, ale isto končí a my ti prinášame nedeľný horoskop, ktorý ti prezradí, čo môžeš očakávať. Niektorých čakajú pokojné oddychové chvíle, iných zas príležitosti na hádky. A ty si ako na tom? 

Baran

Čo takto si konečne dať pauzičku a nič nerobiť? Tento deň je vhodný na utužovanie vzťahov, a hlavne s tvojou láskou. Potrebujete obaja cítiť, že ste tu jeden pre druhého. Povzbudí vás to do ďalších dní.

Býk

Dnes to vybuchne. Konflikty, ktoré medzi vami panovali už nebude nikto z vás v sebe dusiť. Čo je ale dobré. Konečne si to vydiskutujete a budete môcť tak prísť na iné myšlienky. Ľahšie sa vám bude dýchať.

Blíženci

Nevyzerá to vôbec na žiadny zlý deň, práveže naopak. Už od rána tvoja dobrá nálada nakazí okolie. Podvečer očakávaj prekvapenie. Možno ťa konečne pozve von (neodmietni to).

Rak

Tvoj deň bude v znamení lásky. Ak si nezadaná, dnes sa to môže zmeniť a ty konečne pocítiš tie slávne motýle v bruchu. A nie je to žiadny idiot. Sympatický muž so zmyslom pre humor ťa už čaká.

Lev

Dnes síce staneš zlou nohou, ale nakoniec bude dobre. A bude to najmä kvôli tomu, že ti konečne zavolá. Už dlhšie dumáš, prečo ste sa tak odcudzili. Problém spočíval v tom, že mal skutočne veľa práce.

Panna

Prvé hodiny dnešného dňa ti možno prinesú stres z množstva povinností, ale ver, že tvoj deň bude úžasný. Hlavne, čo sa týka lásky. Čo je lepšie ako byť milovaný? Jasné, milovať a byť milovaný.

Váhy

Žiadna práca, kľudne leňoš. Po tak náročných dňoch si v nedeľu môžeš dovoliť oddychovať. Mala by si sa ale pripomenúť rodine. Už dlhšiu dobu o tebe nepočuli a majú o teba strach, či si v poriadku.

Škorpión

Zameraj sa na šport. Necítiš sa dobre a príčina spočíva v tom, že vedieš nezdravý lifestyle. Práve v športe nájdeš liek. Budeš sa cítiť lepšie, silnejšie a odrazí sa to aj na tvojej postave.

Strelec

Hviezdy stoja pri tebe, kľudne ho oslov a povedz mu na rovinu, čo cítiš. Uvidíš, že ti to opätuje. Stačilo skrývania sa. Si krásna, múdra a vtipná. Takú babu by určite neodmietol.

Kozorožec

Priemerná nedeľa. No a? Aspoň nemusíš nič riešiť. Zapni Netflix a relaxuj. Alebo zájdi za kamarátmi. Už pár dní na teba myslia. Bolo by príjemné sa opäť stretnúť a pokecať o živote.

Vodnár

Nevymýšľaj a nehľadaj problémy tam, kde nie sú. Tvoj partner má tiež nárok na vlastný názor. Čím skôr to pochopíš, tým skôr uhasíte oheň hádok medzi vami. Veď o nič predsa nejde.

Ryby

Tvoj partner bude dnes náladový. Neprilievaj do ohňa. Ak máš povedať niečo nevhodné, radšej si zahryzni do jazyka. Večer ťa ale prekvapí malou pozornosťou. Nešetri bozkami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy