Veľa ľudí neverí na horoskop, ale ak sa k nemu dostanú a prečítajú si ho, veľakrát sa v ňom nájdu. Nájdeš sa v tomto aj ty?

Baran

Baran neznáša randiť s niekým, kto je lenivý a nudný. Je to jedno z najenergickejších znamení a aj keď je to občas veľmi vyčerpávajúce, nuda s ním vo vzťahu nehrozí. Vie byť až príliš priamy a úprimný, čo je na jednej strane pozitívna vlastnosť, no na druhej strane vie svojou prehnanou úprimnosťou človeka aj zraniť.

Býk

Býk je veľmi spoľahlivé znamenie a sú perfektní na dlhodobé vzťahy. Vedia byť až príliš stereotypní aj keď im to vyhovuje. Toto znamenie vie byť veľmi seriózne a konzervatívne a veľmi ťažko opúšťa svoju komfortnú zónu.

Blíženec

Blíženci sú veľmi kreatívni a zábavní. Vedia byť aj poriadne náladoví a pokiaľ majú naozaj zlú náladu, pokazia ju aj druhým alebo si tú zlosť na druhých vybijú. Blíženci sú často označovaní za falošných a za ľudí, ktorí hrajú na dve strany, no nie vždy to tak je. Vedia byť naozaj verní a to z nich robí výborných partnerov.

Rak

Raky sa delia na dva typy. Buď sú romantickí a milujúci alebo chladní a necitliví. Pokiaľ im ublížiš, veľmi ťažko ti dajú druhú šancu a ak áno, nebude to nikdy ako predtým a dajú ti často pocítiť, že im bolo ublížené.

Lev

Ľudia v znamení leva vedia byť na jednej strane veľmi leniví, no na druhej strane vedia byť až prehnane energickí. Ak však niečo chce dosiahnuť, ide do toho naplno. Občas sú priveľmi dominantní a namyslení, majú pocit, že nad nich nie je. No pokiaľ majú niekoho naozaj radi, vedia túto vlastnosť zmierniť.

Panna

Panna je veľmi spoľahlivá, milá a snaží sa vždy a za každých okolností pomôcť, no vie byť aj veľmi kritická. Občas sa nevie pozrieť na situáciu inak ako negatívne. Vo všetkom hľadá to zlé a má tendenciu veľa vecí negovať.

Váhy

Váhy sú veľmi nerozhodné a nechávajú si k dispozícii viac možností, aby mali vždy otvorené „zadné vrátka“. Sú veľmi láskaví a trpezliví, no veľmi nezodpovední a nespoľahliví. Pokiaľ sa s týmto znamením na niečom dohodneš, priprav sa, že sa dohoda minimálne päťkrát zmení.

View this post on Instagram

…. lmao kill me

A post shared by libras world (@libras.world) on

Škorpión

Toto znamenie robí vždy veci na 100 % a môžeš sa na neho vždy spoľahnúť. Je to láskavé a nápomocné znamenie, no ak ho nahneváš, vie byť extrémne nepríjemný a bezohľadný. Jeho emócie sú veľmi intenzívne, pokiaľ ťa má rád, dá ti to naozaj pocítiť. No pokiaľ ťa nenávidí, pocítiš to dvojnásobne.

Strelec

Veľmi optimistické a zábavné znamenie, no vie byť aj veľmi citlivé. Majú radi viezť hlboké debaty a sú výbornými poslucháčmi. Keď zrovna nemá svoj deň, vie ho poriadne znepríjemniť aj ľuďom naokolo. Veľakrát povie veci v nervoch, ktoré nemyslí vážne a neuvedomuje si váhu slov.

Kozorožec

Aj keď kozorožec môže pôsobiť navonok ako silný človek, vnútri bojuje s neistotou. Dokáže byť namyslený, ale zároveň má veľmi nízke sebavedomie. Niekedy sa môže zdať chladný, no pri ľuďoch, ktorým dôveruje a ktorých má skutočne rád, je otvorený, uvoľnený, zábavný a úprimný.

Vodnár

Veľmi kreatívne a inteligentné znamenie, s ktorým sa nikdy nenudíš. Vodnár zvykne všetko veľmi často až príliš analyzovať a skúmať do detailov a až priveľmi premýšľa nad vecami, ktoré ho potom zožierajú. Je to jedno z najcitlivejších znamení.

Ryby

Ryba je veľmi priateľská a sympatická, no vie byť aj veľmi odmeraná a nepríjemná. Dáva si pozor na ľudí okolo seba a málokoho si vpúšťa do života. Pokiaľ vpustí, vie byť milujúca a láskavá a vie sa silno naviazať na ľudí, na ktorých jej záleží a spravila by pre nich aj posledné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.