Unsplash/David Suarez

Čaká nás predposledný týždeň v tomto roku. Si zvedavá, čo ťa čaká a neminie? Zisti to podľa svojho znamenia. 

Baran

Bude sa ti dariť najmä v súkromnej oblasti, pretože sa budeš cítiť plná energie a nových nápadov. Mala by si to byť ty, ktorá dostane najviac darčekov pod stromčekom.

Vo vzťahu bude všetko tak, ako má byť. Nemusíš sa báť, pretože ťa nečaká žiadna partnerská hádka. Ak si single, snaž sa pomáhať ľuďom naokolo – potrebujú to.

Zdravie by si si mala chrániť, no nie liekmi, ale čajmi a bylinkami. Nemusíš si dať tabletku, keď ťa bolí hlava, stačí ak budeš piť dostatočné množstvo vody.

Býk

Až príliš sa zaujímaš o minulosť. Vieme, že na konci roka je dobré zhrnúť všetko, čo sa ti stalo, no teraz to naozaj nie je podstatné. Nechaj to tak.

Vo vzťahu by si sa mala snažiť o to, aby sa tvoj partner cítil milovaný. Už dlhšie to tak nie je. Pokiaľ si single, máš šancu na ulovenie nového muža. Otvor oči, pretože to môže byť tvoj sused.

Mala by si si dávať pozor hlavne na to, aby si neprechladla. Ak by sa ti to teraz podarilo, Vianoce by si nemala pekné. Doplňuj vitamín D a snaž sa vyhýbať zime.

Blíženci

Mala by si sa sústrediť na to, aby si urovnala všetky nedorozumenia, ktoré si počas roka spôsobila. Koniec roka prichádza, tak snáď nechceš do toho nového vstúpiť s nepriateľom.

Priateľ ťa bude vo všetkom podporovať. Overíš si jeho lásku a pochopíš, že ťa naozaj miluje. Ak si single, nič sa na tom nezmení, preto netlač na chlapov, ktorí sa ti páčia.

Tento týždeň sa nemusíš prechladnutia báť, no neber zdravie na ľahkú váhu. Otužuj sa v studenej vode, aby si svoju imunitu ešte viac posilnila. V januári ju budeš potrebovať.

Rak

Nenaháňaj sa za niečím, o čom aj tak vieš, že nikdy nebudeš mať. Si rozmaznaná, no všetko, čo potrebuješ, už máš. Mala by si sa naučiť žiť skromnejší život.

Vo vzťahu sa môže objaviť malá hádka, ktorá sa však rýchlo vyrieši a všetko bude tak, ako predtým. Pokiaľ si single, môžeš flirtovať, no zadaných mužov si nevšímaj.

O zdravie sa neboj, no skôr o svoje telo. Mala by si ho rozhýbať behom alebo HIIT tréningom, pretože počas sviatkov by si mohla veľmi pribrať. Dávaj si na to pozor.

Lev

Ozvi sa priateľom zo školy, pretože si ich dlho nevidela a teraz je ideálny čas na to, aby ste sa stretli. Vďaka nim prežiješ pekný týždeň a budeš mať dobrú náladu až do jeho konca.

Tvoj partner bude potrebovať veľa pozornosti, preto by si sa nemala zaujímať o iné veci, ale iba o neho. Ak si single, mala by si sa poobzerať po niekom z tvojho okolia. Lepšie to už nebude.

Môžeš pociťovať miernu únavu, preto na určitý čas zvýš príjem železa a selénu. Vďaka nim budeš mať energiu a nebudeš zaspávať poobede nad povinnosťami.

Panna

Zameraj sa na to, aby si splnila všetko, čo máš na „to do liste“. Keď sa ti to podarí, budeš na seba hrdá a nikto ti nepokazí náladu. Písať zoznam povinností by si si mala každé ráno.

Vo vzťahu sa zameraj na to, aby tvoj partner dostával uznanie a pochvaly. Inak sa môže stať, že by ti ušiel. Pokiaľ si single, možno si niekoho nájdeš, tak buď vonku a neseď doma.

Mala by si sa pripraviť tiež na to, že ťa môže premôcť chrípka. Naordinuj si veľa oddychu, čaju a v žiadnom prípade sa fyzicky nenamáhaj. Rýchlo sa vďaka tomu vyliečiš.

Váhy

Ak ti niekto dovolí, aby si predviedla to najlepšie, čo sa v tebe ukrýva, smelo do toho. Zahoď svoju hanblivosť, pretože nikdy nevieš, kto si ťa môže všimnúť a oceniť.

Vo vzťahu budeš musieť robiť kompromisy, no nie je to nič nezvyčajné. Snaž sa o to, aby bol priateľ spokojný. Ak si single, nič sa nezmení. Nikoho si nenájdeš.

Tvoja imunita na tom nie je najlepšie, preto by si nemala riskovať prechádzky v meste, ale radšej zostaň doma. Je to bezpečnejšie, než chodiť pomedzi ľudí, od ktorých sa môžeš nakaziť.

Škorpión

Budeš pociťovať mierny stres, no to len preto, že budeš mať veľa povinností a všetky musia byť hotové do Vianoc. Už od prvého dňa sa do nich poriadne pusti a usilovne pracuj.

Vo vzťahu by si si mala dávať pozor na prešľapy, pretože partner ti nemusí odpustiť. Pokiaľ si single, máš možnosť nadviazať celkom slušný vzťah, preto sa ničoho neboj.

Zdravie ti bude priať. Žiadna chrípka ťa nečaká, preto si môžeš vydýchnuť. Zameraj sa na šport, pretože ako sa hovorí, v zdravom tele, zdravý duch. Cvičenie ti prospeje.

Strelec

Všetko sa ti podarí presne tak, ako chceš. Povinností nebudeš mať veľa, preto môžeš byť pokojná. Prežiješ týždeň bez prepracovania alebo únavy. Už dlho si taký nemala.

Nezabudni na to, že o lásku by si sa mala starať každý deň. Vymysli si niečo, čím potešíš priateľa. Ak si single, môžeš sa tešiť na novú známosť, no dôležité je, aby si sa nestrápnila.

O zdravie sa nemusíš báť, budeš ho mať dostatok. Mala by si sa zamerať na prísun čerstvej zeleniny a ovocia, pretože to tvoje telo potrebuje najviac. Nie mrazené polotovary.

Kozorožec

Mala by si viac komunikovať a hovoriť o tom, čo vlastne chceš a aké sú tvoje predstavy o živote. Ak to tak neurobíš, môže sa stať, že ti okolie nebude rozumieť a budeš sa cítiť odstrčená.

Vo vzťahu sa ti bude dariť. Tvoj priateľ ťa každý deň prekvapí maličkosťou. Pokiaľ si single, budeš smutná, lebo na tvojom statuse sa nič nezmení.

Zdravie ťa prekvapí. Mala by si sa viac šetriť, aby si mala energiu na sviatky. Nenamáhaj sa a nerob nič fyzicky ťažké. Iba oddychuj a zdravo sa stravuj.

Vodnár

Tvoja komplikovaná povaha ti tento týždeň prinesie hneď niekoľko hádok, ktoré zvládneš iba vtedy, ak si zachováš chladnú hlavu. Nemysli na negatívne veci, pretože by si bola smutná.

Vo vzťahu sa raduj zo všetkého, čo ti tvoj partner ponúka. Nie každý má také šťastie ako ty. Ak si single, nového vzťahu sa nedočkáš, no aspoň sa môžeš venovať priateľom.

Mala by si sa vyhnúť oddychovaniu, pretože ťa neskôr môže bolieť chrbát. Pusti sa do cvičenia a do toho, čo je pre tvoje telo prospešné. Sama to dobre vieš.

Ryby

Nič zaujímavé ťa nečaká, tak môžeš byť pokojná. Úlohy v práci zvládneš nad svoje očakávania, preto sa môžeš tešiť z predčasného voľna, ktoré by si mala využiť na upratovanie.

Nezabúdaj na to, že partner si zaslúži tvoju pozornosť a záujem viac, než ktokoľvek iný. Pokiaľ si single, začať nový vzťah nie je dobrý nápad, preto sa mu vyhni.

V strede týždňa ťa môže prekvapiť bolesť hlavy a prechladnutie, ktoré by si nemala podceňovať. Uvar si polievku a bylinkové čaje, ktoré budeš pravidelne piť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy