Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

Nielen zovňajšok, ale aj správanie na úrovni má vo vzťahu veľmi dôležitú úlohu. A hlavne pre tieto znamenia. Pokiaľ ich partner nevykazuje vycibrené správanie, ďalej sa s ním nemienia zahadzovať. 

Okrem iného, očakávajú od polovičky aj to, že bude tip-top oblečená so skvelým účesom či najmodernejším oblečením. Je to povrchné, ale nevedia si pomôcť.

Baran

Ambiciózny Baran si skutočne dáva záležať na tom, ako vystupuje daná osoba. Tak, ako na svojom, tak i pri ostatných vyžaduje diplomatické správanie, za ktoré sa nemožno hanbiť.

Nehovoriac o partnerovi, pokiaľ je v tomto pravý opak, o budúcnosti s ním ani neuvažuje. Ten si tiež musí dávať pozor na to, ako vyzerá a čo má oblečené. Baran je vo všeobecnosti názoru, že len dobre vyzerajúci človek dokáže ohúriť.

Býk

Aj toto znamenie je plné predsudkov. Hovorí sa, že súdiť knihu podľa obalu sa nemá, no Býk si nevie pomôcť. I keď dotyčná osoba môže v sebe skrývať zlato, pokiaľ je názoru, že nespĺňa jeho požiadavky, osoba ide na „blacklist“.

Správa sa, akoby pochádzal z kráľovskej rodiny. Nedokáže sa v neformálnej spoločnosti uvoľniť, pretože stále myslí na to, aby neporušil žiadny bontón. Má to pre neho obrovský význam.

Lev

Nie nadarmo je Lev kráľom zvierat. Aj čo sa týka zverokruhu, ľudia narodení v tomto znamení majú radi noblesu a luxus. Preto si potrpia aj na tom, ako kto vyzerá.

Od partnera očakávajú, že budú reprezentatívni, a to ako zovňajškom, tak aj vystupovaním. Lev vo všeobecnosti rád vyniká a nebude s niekým vo vzťahu, kto to má opačne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy