Pexels/Konstantin Mishchenko

V našom minulom článku si sa mohla dočítať o tom, ktoré znamenia majú šancu na romantiku vo februári. Teraz ti odhalíme znamenia, ktoré majú šancu na lásku práve v marci. Si medzi nimi?

Býk

Impulzívny Býk sa netají tým, že rád skáče zo vzťahu do vzťahu. Ak sa mu teda v poslednom období v láske nedarilo, všetko môže napraviť marec. Je vytrvalý, preto sa nikdy nevzdáva nádeje na to, že má šancu na vzťah.

Tiež nemá problém sa prispôsobovať a skúšať nové veci. Veľmi ľahko sa tak môže vrhnúť do náručia hneď prvej osobe, ktorá prejaví záujem. Zažije veľa pekných dní, ktoré budú naplnené romantikou a láskou. Nebráni sa ani dobrodružstvu, takže v jeho prípade môže ísť aj o známosť na jednu noc či platonickú lásku.

Panna

Človek v znamení Panny je zameraný na detaily a všíma si aj maličkosti. Citom nevenuje dostatok pozornosti, pretože radšej rozvíja praktickú stránku života. Chce byť zabezpečený do budúcnosti a nezáleží mu na tom, či bude sám alebo s niekým.

Práve s takýmto nastavením má najväčšie šance na lásku. Všetci dobre vieme, že tá prichádza do života nečakane, práve vtedy, keď ju najmenej očakávame. Keď je tento človek so sebou spokojný a nebojí sa byť aj sám, stretne niekoho, kto mu ukradne srdce.

Kozorožec

Veselý Kozorožec má tiež vysoké šance na nový vzťah, pretože sa ničomu nebráni. Je otvorený, nemá problém komunikovať s cudzími ľuďmi a ku všetkým je úprimný. Takého človeka by do vzťahu chcel veru každý.

Ak bude tento mesiac veľmi spoločenský a tráviť veľa času vonku, môže mu niekto padnúť do oka. Poteší sa, pretože už dlho túži po niekom, koho by mohol rozmaznávať a zahrňovať svojou láskou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy