instagram.com/sajfa

Zo známeho slovenského páru sa prvýkrát stali rodičia! Veronike a Matejovi „Sajfovi“ Cifrovým sa dnes narodila, podľa slov šťastného otecka, zdravá a krásna dcéra. Kukuč má vraj po ockovi! 

Šťastní a určite hrdí rodičia dali svojmu prvorodencovi meno Sára. „Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a príroda sa na mňa usmiala. Veronika predviedla heroický výkon s úsmevom a ľahkosťou na perách a tešíme sa z našej malej Sáry, ktorá je zdravá a krásna po svojej mamine a šibalský kukuč bude mať po mne.“, vyjadril sa pre redakciu rádia, v ktorom pracuje novopečený otecko.

Veronika, ktorá je známou osobnosťou televíznej obrazovky, sa na pôrod dlho a dôkladne pripravovala. Podľa videí, ktoré spolu s manželom zverejňujú na internete nič nezanedbali, poctivo čítali knihy o rodičovstve a spoločne navštevovali aj pôrodný kurz. Čerstvá mamička všetkým svojim sledovateľom ukázala aj to, že tehotenstvo nie je choroba a počas toho svojho aktívne (a pod dohľadom) cvičila tak, ako je celý život zvyknutá. Možno aj vďaka tejto príprave to zvládla s takou ľahkosťou, ako to Sajfa vo vyjadrení opisuje.

 

Zdroj: funradio.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News