instagram/nastjastasia

Rozchod nie je príjemná záležitosť, no raz si ňou musí prejsť každý z nás. A každý z nás ho inak vníma. Kým jeden o pár dní zabudne, že vôbec nejaký vzťah mal, iný si so sebou nosí sklamanie v srdci roky.

Sú ľudia, ktorí svojimi vlastnosťami a povahou rozchody berú veľmi ťažko. Až tak, že sa lásky nevedia vzdať, a z možného konca vzťahu majú paniku.

Rak

Človek v znamení Raka zaslúžene patrí v tomto rebríčku na prvé miesto. Je to človek veľmi citlivý a rodinne založený. Vzťah je pre neho najviac a vždy bude bojovať o jeho záchranu. Predstava, že by stratil lásku ho desí a svojho partnera sa naozaj drží ako taký rak klepetami.

Láska a stabilné zázemie sú jeho životnou istotou, a ak mu niekto zlomí srdce, už tak ľahko milovať nebude. Navždy sa bude báť toho, že ho niekto sklame.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení je priateľský a tiež emocionálne založený typ. Pre neho je v živote najdôležitejšia láska, rodina a všeobecná harmónia. Nedokáže si predstaviť, že by blúdil životom sám, najmä, ak našiel niekoho, koho miluje.

V takom prípade sa vzťahu len tak nevzdá. Každú krízu sa snaží urovnať, aj keď skôr robí všetko pre to, aby k nej vôbec nedošlo. Keď sa stane, že ho niekto opustí, ešte roky si bude ranu niesť v sebe.

Škorpión

Človek v tomto znamení pôsobí tajuplne a odmerane, no ak si niekoho k sebe pustí, dá mu celé svoje srdce. Preto je priam nebezpečné zahrávať sa s ním, keďže len málokomu naozaj verí. Toho, že by ho láska opustila sa doslova desí a nevie si predstaviť, že by ešte niekedy mohol dať niekomu šancu.

Radšej verí, že si starostlivo a dobre vybral a pre svoj vzťah je schopný spraviť čokoľvek. Hlavne, nech nemá to srdce zlomené.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy