Kate Middleton s rodinou
Instagram/the_princess__of_wales

Fanúšikovia v komentároch na Instagrame princeznej a princa z Walesu, ale aj priamo v centre Londýna šalejú. Kate Middleton sa totiž prvýkrát od oznámenia, že bojuje s rakovinou, objavila na verejnosti. Je z nej nová, silnejšia a skúsenejšia žena?

Princezná Kate Middleton pred pár mesiacmi šokovala celý svet. Prostredníctvom videa, ktoré bolo zverejnené na Instagrame, priznala, že bojuje so zákernou chorobou. Všetky špekulácie o rozpade jej manželstva tak zmietla pod koberec.

Kate Middleton tento rok prvýkrát na verejnosti

Asi celému svetu je známe, že Kate Middleton bola odjakživa silná žena. No teraz je určite ešte silnejšia. Aktuálne podstupuje preventívnu chemoterapiu, no aj napriek tomu sa po dlhšom čase rozhodla opäť ukázať na verejnosti. Pri plnení svojich kráľovských povinností.

V bielych šatách s čiernymi prvkami sa objavila na slávnosti Trooping The Colour. A to aj napriek tomu, že prednedávnom írskej armáde poslala list, aby ju vojaci ospravedlnili, že ako ich plukovníčka tento rok nevykoná salvu.

Čiastočne sa vracia ku kráľovským povinnostiam

Kate sa pred začiatkom prehliadky, ktorá sa každoročne koná v centre Londýna pri príležitosti narodenín britského kráľa, previezla spolu s deťmi v koči. Vyzerala pri tom uvoľnene a úplne prirodzene. Usmievala sa a davy ľudí jasali. Rovnako sú nadšení aj v komentároch na Instagrame princeznej a princa z Walesu.

„Robím pokroky, ale ako každý, kto prechádza chemoterapiou, vie, že sú dobré a zlé dni. V tie zlé dni sa cítite slabí, unavení a musíte dať svojmu telu pokoj. Ale v dobrých dňoch, keď sa cítite silnejší, chcete čo najlepšie využiť to, aby ste sa cítili dobre,“ napísala ešte včera na sociálnu sieť Kate Middleton.

Priznala, že jej liečba pokračuje a ešte niekoľko mesiacov aj bude. V dňoch, kedy sa cíti dobre, sa ale chce zapájať do verejného života. Začína teda pracovať z domu.

„Teším sa, že sa tento víkend so svojou rodinou zúčastním King’s Birthday Parade. A dúfam, že sa počas leta zúčastním aj niekoľkých ďalších verejných stretnutí. No zároveň viem, že ešte z toho nie som celkom vonku. Učím sa byť trpezlivá, najmä s neistotou. Beriem každý deň tak, ako príde a počúvam svoje telo,“ dodala ešte.

Zároveň fanúšikom poďakovala za toľkú podporu, ktorú dostáva každý deň v listoch či správach na sociálnych sieťach.

Zdroj: Instagram/princeandprincessofwales

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News