Kate Middleton a princ William

To, že si anglická kráľovská rodina aktuálne prechádza ťažkým obdobím, už vie takmer celý svet. Teraz však prichádzajú z Buckinghamského palácu ďalšie trpké rany. Zahraničné média Hindustan Times a Daily Mail informujú o tajnej liečbe Kate Middleton aj nepeknom úraze ďalšej princeznej.

Princezná Kate Middleton sa takmer neukazuje na verejnosti a absolvuje liečbu rakoviny. O jej chorobe sa celý svet dozvedel v marci, a to krátko po tom, čo sa začali šíriť nezmyselné klebety o rozpade jej manželstva. Práve od toho času sa princezná stiahla do ústrania a informácie o jej stave prichádzajú len sporadicky.

Jej manžel William síce pôvodne tvrdil, že jeho rodina sa má dobre, no neskôr svet šokovalo odhalenie, že si Kate prechádza doslova peklom. Expertka na kráľovskú rodinu nedávno prezradila, že začiatky ochorenie princezná znášala mimoriadne ťažko. Teraz sme sa zase dozvedeli o jej tajnej liečbe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Trpké chvíle zažíva Kate Middleton aj princezná Anna

Ako totižto informuje portál Hindustan Times, princezná sa mala nachádzať v Texase. Práve tam údajne vycestovala za tajnou liečbou rakoviny. Prísne strážené tajomstvo odhalili viacerí svedkovia, ktorí vraj Kate videli ubytovanú v miestnom hoteli. Ľudia ju takisto zahliadli v okolí nemocnice, kam podľa ich slov chodila v spoločnosti svojho bodyguarda.

Kráľovskú rodinu ale aktuálne zasiahli aj ďalšie nepríjemné správy. Okrem princeznej Kate či kráľa Karola si aktuálne liečbou prechádza aj princezná Anna. Ako informuje portál Daily Mail, po úraze na jej pozemku v Gatcombe Park bola prevezená do nemocnice.

Podľa dostupných informácií mala utrpieť otras mozgu a ľahké poranenie hlavy. Údajne sa tak stalo po incidente s koňom, no tieto detaily zatiaľ oficiálne nikto nepotvrdil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News