instagram/theroyalfamily

I keď sa kráľovská rodina musí riadiť určitými pravidlami a viac-menej je veľmi konzervatívna, doba sa mení. Princ William spoločne s jeho manželkou, pôvabnou Kate Middleton, presne vedia, ako si udržať priazeň ľudu. Najnovšie sa prihovárajú fanúšikom aj prostredníctvom Youtube kanálu. Okrem iného, Vanity Fair a Pressgazette prišli s ďalšími šokujúcimi informáciami o Meghan Markle. 

Nie je tajomstvom, že najstarší syn lady Diany, William, zabodoval v očiach Britov najmä výberom partnerky Kate. Novú rolu zvládla a stále zvláda priam ukážkovo. Obaja sa snažia zvýšiť úsilie vytvoriť dobrý obraz o kráľovskej rodine, ktorá bola nejedenkrát pošpinená. O to sa zas postarala manželka mladšieho brata Williama – Harryho, americká herečka Meghan Markle, ktorá sa podľa mnohých členov rodiny snažila stiahnuť pozornosť na seba za každú cenu.

Dokonca na verejnosť vyšli informácie, že krátko predtým, než sa zoznámila s princom Harrym, aktívne navštevovala Spojené kráľovstvo. A dôvod cesty bol jasný. Chcela sa zviditeľniť. O tom pre Pressgazette prehovorila aj novinárka zo Sunday Mail, ktorú Meghan niekoľkokrát kontaktovala. Podľa portálu zahraničného portálu Vanity Fair, údajne ju žiadala, aby o nej napísala článok.

Naopak vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa snažia zaujať iným spôsobom. Najnovšie sa William a Kate rozhodli informovať širokú verejnosť o svojom živote pomocou YouTubového kanála. Za necelý deň získali vyše 350-tisíc odberateľov a trailer zas 2,5 milióna prehratí. Nuž, vyzerá to, že ich „YouTube kariéra“ má obrovský potenciál.

TOTO je ich prvé video

 

Zdroj: vanityfair.com, Pressgazette, Youtube/The Duke and Duchess of Cambridge

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News