Bejba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Beáta „Bejba“ Rusnáková sa po účinkovaní v reality šou Farma 12 neuveriteľne zmenila. Stala sa z nej úplne iná žena, na čo pred niekoľkými hodinami poukázala aj v stories na svojom Instagrame.

Bejba bola v roku 2020 súčasťou reality šou Farma. Jej súperkou bola napríklad Nikki Fridrich či Xénia Gregušová, ktorej sa celú súťaž podarilo vyhrať.

Bejba sa od Farmy zmenila na nepoznanie

Je samozrejmé, že ako čas „beží“, súťažiaci sa postupne vzhľadovo menia. Aj Bejba sa po šou Farma vydala cestou chudnutia a zdravého životného štýlu. Už pár mesiacov po finále sme na nej mohli vidieť zmeny a prezradila nám aj recept na chudnutie.

Pred rokom sme ju dokonca mohli vidieť v šou Ruža pre nevestu, kde opäť vyzerala trochu inak. Bejba sa totiž netají tým, že už viackrát navštívila estetickú kliniku. A ako aj sama tvrdí, je zaujímavé, že predtým na sebe nemala nič vylepšené, no teraz vyzerá oveľa prirodzenejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B E Á T A R U S N Á K O V Á (@bejba99)

„Toto som bola ja na Farme, čo bolo asi najviac najhoršie obdobie mňa a môjho výzoru. Toto som bola ja v Ruži. Bolo to síce lepšie ako na Farme, ale stále to nebolo ono. Predĺžené vlasy zo mňa robili ešte väčšiu ,mamacitu‘ a mihalnice som nosila také veľké, ako koberce,“ uviedla sebakriticky pod fotkami v stories na svojom Instagrame.

„Toto som ja teraz – svoj presný štýl ešte stále hľadám, ale je to asi na najlepšej ceste za celé 4 roky. Mám na sebe porobených oveľa viac vecí ako predtým, ale vyzerám 100 x viac prirodzenejšie. Jasné, že k celkovému vzhľadu dopomohlo aj to, že som schudla a mala som zdravú stravu po Farme od @chudnutie_zdrava_strava,“ dodala Bejba, ktorá teraz prerušuje spoluprácu aj s ďalšou firmou, ktorá jej pravidelne dodávala „nakrabičkované“ zdravé jedlo.

„Idem sa stravovať sama a pokračovať v tejto ceste ešte viac a na 110 %, takže o rok si dáme nové zhrnutie,“ prihovorila sa ešte svojim fanúšikom na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B E Á T A R U S N Á K O V Á (@bejba99)

Zdroj: Instagram/bejba99

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News