Xénia Gregušová

Za rok sa jej podarilo zhodiť 10 kíl, no na svojej figúre neprestáva makať. Slovenská influencerka, ktorú televízni diváci poznajú ako víťazku Farmy 12, či účastníčku reality šou Survivor, Xénia Gregušová, sa na svojom Instagrame pochválila zábermi v plavkách. Tehličky na bruchu jej môže závidieť nejedna žena.

23-ročná kráska má za sebou bohaté televízne skúsenosti, okrem spomínaných reality šou sa ukázala aj v súťaži krásy. Jej postava sa pritom menila priamo pred očami divákov. Bývalá misska nabrala 10 kíl počas Farmy, ktoré doma zhodila naspäť, no v súťaži Survivor schudla o ďalších 7 kíl. Po návrate domov sa tak neobmedzovala a ručička na váhe nakoniec ukázala číslo 67.

Xénia je znova vo forme

„Dlho mi trvalo nájsť motiváciu a aj keď som sa vo svojom telenecítila vôbec dobrenemala som chuť s tým nič robiť. Potom prišla prerábka bytu, ktorá tomu moc nepomohla a aj keby bola chuť cvičiť, nebol čas. Za to na nezdravé jedlá popri robote chuť bola a to veľká,“ prezradila nedávno. Po tom, čo na sebe začala makať, ukázala na Instagrame aj svoju premenu, ktorú si môžeš pozrieť nižšie. V ročnom porovnaní má opäť o 10 kíl menej.

Táto forma však nie je jej cieľ, pri ktorom s pohybom skončila. Práve naopak, spolu s partnerom Lukášom sa začali spolu zdravšie stravovať a pravidelne venovať športu, či už kardiu alebo silovým tréningom. Aktuálne si užívajú wellness v známych kúpeľoch, kde sa obaja ukázali v plavkách. Na záberoch, ktoré nájdeš TU, môžeš vidieť, ako výrazne si Xénia postavu vyrysovala. Jej brucho teraz zdobia i mnohými ženami vytúžené „tehličky“.

Videla si túto premenu?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News