Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav
Instagram/xenia_gregusova

Majú za sebou veľký deň! Zaľúbenci Xénia a Lukáš, ktorí sa spoznali ako súťažiaci v reality šou Farma, tvoria už druhý rok pár. Víťazka 12. série a jej súper, sa dokonca spoločne stretli aj vo finále. Zatiaľ čo na statku sympatie prejavovali opatrne, v skutočnom živote sa do vzťahu pustili naplno. Uplynulý víkend ich čakala svadba a cestou na ňu padli aj slová o bábätku.

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav začali krátko po zverejnení svojho vzťahu spoločne aj bývať a ich pevné puto neprekazilo ani niekoľkotýždňové odlúčenie, počas ktorého sa mladá bojovníčka ocitla v ďalšej súťaži s názvom Survivor.

Po príchode domov netajila, že si na ostrove uvedomila, ako veľmi svojho partnera miluje, a že si život bez neho už nevie predstaviť.

S vážnymi životnými rozhodnutiami tak už dvojica neotáľa. Už čoskoro ich totiž čaká veľké sťahovanie, tentokrát by sa však mali už presunúť do vlastného bývania. Túto novinku potvrdili vo videu na Lukášovom YouTube kanáli. Práve na ňom vyšlo aj ďalšie, ktoré so sebou prináša veľké otázniky.

Fanúšikovia sa totiž domnievajú, že sťahovanie do väčšieho je prípravou aj na rozrastenie sa ich rodinky. To, čo Xénia a Lukáš vyslovili po ceste na svadbu najnovšie, to môže len potvrdzovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News