Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav
Instagram/xenia_gregusova

Zdá sa, že svoju spoločnú budúcnosť myslia vážne. Xénia a Lukáš totiž v najnovšom videu na jeho YouTube kanáli nechtiac prezradili veľkú novinku. Za všetko pritom môže ich bývala súperka, exfarmárka Sára, ktorú sa dvojica rozhodla navštíviť a povzbudiť v čase, kedy to v živote nemá ľahké. Tá totiž nedávno priznala, že ju opustil partner aj napriek tomu, že pod srdcom nosí jeho bábätko. 

Xéniu Gregušovú spoznalo Slovensko nie len vďaka súťaži krásy, kde sa objavila ako finalistka, ale najmä ako víťazku reality šou Farma. Práve na statku sa spoznala s Lukášom Stanislavom, s ktorým mali k sebe blízko, no vzťah vylúčili. V reálnom živote sa však dali dokopy a zamilovaní pár tvoria už druhý rok.

Od toho momentu trávia spolu takmer všetok voľný čas a nezaháľali ani so spoločným bývaním.

Xénia a Lukáš sú zamilovaní po uši

Skúškou pre ich vzťah bolo však účinkovanie v ďalšej reality šou, kam sa bojovníčka Xénia dostala. V Survivor obsadila krásne šieste miesto. Netajila sa tým, že jej partner na ostrove veľmi chýbal a uvedomila si, že ho veľmi miluje.

Mnoho fanúšikov tak s napätím očakáva, či sa z nej stane aj nevesta. O svadbe dvojica zatiaľ len žartuje, no najnovšie potvrdili inú veľkú novinku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News