Oliver Oswald

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je mladý, talentovaný, a čo sa týka financií, zrejme už aj za vodou! Oliver Oswald bol spoločne so svojím kamarátom a kolegom, Samuelom Procházkom, hosťom v šou Lukáša Stanislava s názvom Hovor alebo papaj. Exfarmár im položil naozaj pikantné otázky, na ktoré dvojica moderátorov nemala problém odpovedať.

Princíp šou je jasný – hosť buď musí úprimne odpovedať na otázky, ktoré môžu byť často príliš osobné či nepríjemné, alebo zjesť nachystanú „pochúťku“. A keďže sa Oliver a Samuel chceli tomu vyhnúť, dokázali čo najotvorenejšie odpovedať na všetky Lukášove otázky. Diváci sa tak mohli dozvedieť nielen pikošky z ich sexuálneho života, ale aj to, ako dobre si vedia zarobiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samuel Procházka® (@graciosooo)

Oliver Oswald priznal sumu na účte

Samuel a Oliver vo svojej nočnej šou dávajú hosťom pikantné otázky a tak im Lukáš teraz nastavil zrkadlo. Obaja priznali, že svoj prvý sex zažili v roku 2015, a so smiechom dodali, že to bolo rýchle. Oswald mal vtedy 15 rokov. V tom čase už bol zároveň aj súčasťou slovenského šoubiznisu, keďže sa pred kamerami objavuje už od detstva. Dnes už 22-ročný herec a moderátor priznal, koľko má vďaka tomu peňazí na účte.

Keď vynechá svoje peniaze investované v majetku, na účte mu svieti 6-ciferná suma. „To, koľko mám peňazí nevie nikto, nevie to moja sestra, nevedia to moji rodičia,“ priznal sa, a práve preto prezradil len cifru. Pri otázke financií však zverejnil sumu, ktorú zarobil len vďaka jednodňovej akcii, ktorej bol súčasťou, a z ktorej vyšlo na sociálnej sieti len jedno video a séria príbehov.

Za danú spoluprácu zinkasoval 12 až 13-tisíc eur. „To bolo za mňa v pomere zárobok a čas slušné,“ zhodnotil a dodal, že takéto sumy bežne za spolupráce neberie.

Celá šou Hovor alebo papaj

Zdroj: YouTube/Luky Stanislav

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News