Slovenskí herci - Marek Fašiang, Oliver Oswald, Branislav Deák

Tak na tieto momenty len tak nezabudne! Slovenský herec, YouTuber a moderátor v jednom sa na Instagrame zdôveril s hrôzostrašným zážitkom. Oliver Oswald sa pozeral doslova na nočnú moru nejedného človeka – byt pohltil oheň.

Oliver má len 22 rokov, no už v tomto mladom veku má za sebou úspechy v mnohých smeroch. Ako detský herec sa objavil v televízii, no mimoriadne obľúbeným sa stal až vďaka účinkovaniu v seriáli Oteckovia. Aktuálne sa venuje sociálnym sieťam a moderuje rannú šou v známom slovenskom rádiu Europa 2. Práve počas nej opísal aj momenty hrôzy, ktoré nedávno prežil.

Slovenský herec Oliver Oswald
zdroj: Instagram/oswaldphotoss

Slovenský herec zareagoval rýchlo

„Bol som doma, mal som otvorené balkónové okno, lebo som vetral a zrazu cítim nejaký dym,“ začal hovoriť o udalosti, ktorú nečakane zažil. „Tak idem sa pozrieť von na balkón, že asi niekto griluje a pozerám, že ten dym ide z nejakého bytu. Tak som sa rýchlo obliekol a rýchlo som vybehol dole,“ pokračoval v rozprávaní.

Oliver urobil to, čo v danej chvíli mohol – zavolal hasičské zložky a musel sa pozerať na to, ako byt v susedstve horí pred jeho očami. „V tom, ako som dovolal, tak bol obrovský treskot v tom byte, rozleteli sa okná. Začal ten požiar stúpať, začali sme sa báť, že tí nad nimi, ten byt nad nimi, že do tla zhorí taktiež. Tak sme rýchlo volali ľuďom, ktorí tam bývajú, nech sa rýchlo pobalia a nech rýchlo zmiznú, že horí byt. Oni o tom ani nevedeli, to je na tom najhoršie,“ dodal.

Na záver upozornil všetkých ľudí, aby si dávali pozor na to, v akom stave svoje domovy opúšťajú, a či je všetko zabezpečené tak, aby sa podobnej katastrofe predišlo. Nezabudol sa poďakovať i záchranným zložkám za ich obetavú prácu.

Zdroj: Instagram/oswaldphotoss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News