Xénia a Lukáš

Koniec je stále v nedohľadne! Jeden z najkrajších a najsledovanejších párov na slovenskom Instagrame, venuje všetok svoj čas do plnenia svojho sna. Xénia a Lukáš sa však znova točia v problémoch, kvôli ktorým sú už z celej situácie poriadne zúfalí.

Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav sa spoznali v roku 2020, kedy sa obaja zúčastnili reality šou Farma v jej dvanástej sérii. Už na statku mali k sebe blízko, no vyzeralo to tak, že mladá tanečníčka, ktorá si nakoniec domov odniesla výhru, o vzťah nemá záujem. Po skončení šou sa však v realite dali dokopy a svoj vzťah potvrdili.

Xénia a Lukáš
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Xénia a Lukáš to spolu myslia vážne

Zaľúbenci trávia odvtedy takmer všetok čas spoločne, výnimkou bola účasť Xénie v šou Survivor, kde sa dostala až do top desiatky. Práve tam si uvedomila, ako veľmi Lukáša miluje a že nechce byť bez neho. Po pár mesiacoch tak prišlo na vážne rozhodnutie – prvé vlastné spoločné bývanie. Po tom, čo si spolužitie vyskúšali, sa rozhodli kúpiť byt v Žiline a zrekonštruovať ho podľa vlastných predstáv.

Ich sen je však poriadne náročný. Už od leta pracujú na tom, aby bolo bývanie hotové, no stále ich prekvapili komplikácie, ktoré im prerábku neuľahčili. “Ja som už z toho všetkého okolo bytu tak smutná a vyčerpaná,” priznala sa nedávno Xénia. A aj keď sa im pred pár dňami podarilo presťahovať do nového, problémy tým neskončili.

Aj dnes sa na sociálnych sieťach fanúšikom „pochválili“ s tým, že sa objavili ďalšie veci, ktoré treba znova opravovať. Budú tak musieť pozbierať aj posledné sily, aby šialenstvo, ako to popísala Xénia, zvládli a mohli si tak užiť to, na čom vlastnoručne makajú už dlhé mesiace.

Xénia a Lukáš byt
zdroj: Instagram/lukas.stanislav/xenia_gregusova

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova/lukas.stanislav

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News