Vzťah s mužom, ktorý má dieťa: 4 veci, na ktoré sa musíš pripraviť

Vzťah s mužom, ktorý už má dieťa je vždy rozdielny, ako ten „klasický“, pretože doň vstupujete rovno traja. To je zásadný bod, ktorý si musíš uvedomiť a plne sa s ním stotožniť. Nezabudni, že ten drobec tam už bol pred tebou, a preto je pre tvojho partnera najdôležitejším v živote. To však nie je jediné, na čo sa musíš v takomto vzťahu pripraviť. Rátaj so 4 vecami.

Niektorí z nás nemajú to šťastie a ich vzťah sa rozdelí aj napriek tomu, že si už spolu založili rodinu. Ak randíš s mužom, ktorý už má dieťa, musíš si uvedomiť viaceré veci, na ktoré si asi skôr nepomyslela. Všetko bude totiž iné. Nezabudni, že niektoré pocity si nesmieš nechávať pre seba, lebo ti to môže ublížiť. Viac o tom zistíš, keď klikneš SEM.

Vzťah s mužom, ktorý má dieťa: 4 veci, na ktoré sa musíš pripraviť
zdroj: Unsplash/Caroline Hernandez

4 veci, ktoré si musíš uvedomiť, keď má tvoj partner dieťa

Navždy budeš na druhom mieste

V tomto ponímaní to nie je také hrozné, ako keď si to povieš nahlas. Byť druhá, keď na prvom mieste je jeho dieťa, je úplne prirodzené a musíš to chápať. Lásku, ktorú k nemu má prechováva už dlhšie a je omnoho hlbšia, akú mu teraz môžeš dať.

Taktiež si uvedom, že sa môže kedykoľvek stať, že tvoj partner zruší schôdzku či dovolenku. A teda prekladanie plánov na poslednú chvíľu a mnohé iné náročné situácie.

Mať vzťah s chlapom, ktorý už má dieťa, je náročný, no zároveň dokáže byť nádherný. Nikdy sa však nesmieš snažiť vtlačiť na prvé miesto a tým zatieniť jeho dieťa, pretože sa popáliš. A nakoniec to medzi vami môže skončiť ešte skôr, ako by si si myslela.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating