Bolestivý vzťah s alkoholikom: Na tieto 3 veci sa určite priprav

Vzťah s mužom nie je vždy taká idylka. Občas sa stane, že sa nachádzaš na mieste, kde nechceš byť a s človekom, ktorého nespoznávaš. Takýto problém môže nastať vtedy, keď sa medzi vás pripletie alkohol a tvoj chlap ho nezvláda. V tom okamihu sa ti dokáže otočiť každý deň o 180 stupňov, až nebudeš vedieť, kto pred tebou stojí. Na tieto 3 veci sa priprav, ak máš muža alkoholika.

V dnešnej dobe skoro každý trpí nejakými závislosťami, stresom, poruchou stravovania či depresiami. Na tom nie je nič zlé, ak ti niekto vie pomôcť, prípadne ju ty sama chceš vyhľadať. Pokiaľ sa tvoj vzťah mení zo dňa na deň, lebo tvoj muž začína byť alkoholik, radšej sa priprav na tieto 3 veci, ktorým sa, žiaľ, nevyhneš. TU zistíš, ako to vyzerá, keď mu na tebe záleží.

Bolestivý vzťah s alkoholikom: Na tieto 3 veci sa určite priprav
zdroj: Unsplash/Tobias Tullius

Vzťah s alkoholikom nepodceňuj

Nebudeme ti klamať a romantizovať, že vzťah s alkoholikom je v poriadku, pretože nie je. Nasledujúce veci sa u vás začnú čoskoro diať a bude ti to trhať srdce. Preto sa radšej zamysli nad vašou spoločnou budúcnosťou.

Nekonečné hádky

Vzťah, v ktorom sa jeden z partnerov nevie ovládať, dokáže byť hrozný. „Priskočia“ k vám nekonečné hádky, ktoré budú na dennom poriadku, a to len preto, lebo sa nevie ovládať. Akonáhle mu budeš oponovať, tak jeho hlava to vyhodnotí ako útok a už to pôjde dolu z kopca.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating