Úsilie

My ženy robíme to, že naše pocity dávame hneď najavo. Jednoducho to, čo cítime, aj následne vyjadríme. Muži sú v tomto úplne iní a majú problém s vyjadrením svojich emócií. Ako však zistíš, že mu na tebe, ale aj vzťahu záleží? Tak, že do toho dáva maximálne úsilie. 

Úsilie nemusí byť len formou pekných slov a darčekov, ale aj v podobe romantických gest či skutočných činov. Ak robí tieto 3 dôležité veci, môžeš si byť istá, že mu na tebe záleží.

Ak sa ti niečo nepáči, snaží sa ti vyhovieť

Snaha môže vyzerať aj tak, že sa tomu druhému snažíme prispôsobiť a rešpektujeme to, čo mu prekáža. Ak ti vyslovene vadí, že na Instagrame sleduje nejakú dievčinu a on si ju kvôli tebe vymaže, tak ťa skutočne miluje.

Aj napriek tomu, že sa obaja snažíte, môže byť chyba v tom, že medzi vami nie je chémia. V našom článku TU sa dozvieš o 6 znakoch, ktoré potvrdzujú, že vám to spolu vôbec nefunguje.

Zruší si plány, aby s tebou mohol tráviť čas

Vo svojom živote by sme si mali všímať aj takéto skutky. Zruší kvôli tebe dohodnuté stretnutia? Tak vedz, že ťa miluje. Niektorým mužom nezáleží na tom, či so svojou polovičkou trávia alebo netrávia čas, záleží im len na ich pohodlí. Pamätaj, najkrajší vzťah je ten bez klamstiev a plaču.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Chce sa s tebou o hocičom rozprávať

Nie je nič krajšie ako to, keď chlap počúva, čo mu rozprávame a zapamätá si to. Aj toto by si si mala viac ceniť, pretože ak vie, čo si mu rozprávala pred rokom, záleží mu na tebe. Ak sa s partnerom cítiš komfortne a vieš, že mu môžeš povedať čokoľvek, je to ten pravý.

Ľudia prejavujú lásku rôznymi spôsobmi, a to platí aj o mužoch. Niektorí dokážu vyjadriť svoje pocity bez problémov, iní s tým majú veľké problémy. Vo vzťahu musíte vzájomne komunikovať, aby sa predišlo hádkam a nedorozumeniam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating