Unsplash/Alek Burley

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sú ženy, ktoré budú prekvapené a sú ženy, ktoré budú prekvapené ešte viac. Zásnuby si jedným z prirodzených krokov vo vzťahu. Bývajú „rýchle“, dlho očakávané, dobrodružné, romantické, vtipné, šokujúce, ale najmä, sú momentom, na ktorý žiadna zaľúbená žena nikdy nezabudne. Keď si chlap pokľakne a opýta sa tú dôležitú otázku, láska naberie nový smer a vážnosť. V tej chvíli sa rozhodne, či budúcnosť vidíte rovnako.

Chcela by si vedieť, kedy ťa tvoja polovička požiada o ruku? Alebo túžiš po tom, aby to bolo úplné prekvapenie? V každom prípade, ak si dostatočne vnímavá, pár znakov ti naznačí, že už sa niečo chystá.

Nepokaz mu jeho plány tým, že mu povieš, že o tom vieš a ten prsteň ani nehľadaj. Stačí, keď si dáš pozor, aby si mala vždy perfektnú manikúru, ok?

Zisťuje si tvoj vkus

„Nenápadne“ si začal všímať to, aké prstene majú na rukách iné ženy. Čo povieš? Mne sa taký nepáči a tebe? Alebo sa zastaví pred klenotníctvom a hrá s tebou hru, ktorý by si si vybrala. Smeje sa a robí žarty, že je to len tak. Možno to už robil aj predtým, no teraz si tvoj vkus preveruje akosi častejšie, pretože si chce byť čo najviac istý.

Plánuje vám výlet či dovolenku

Ak nebol on tým človekom, ktorý vo vašom vzťahu predtým plánoval nejaké výlety či dokonca dovolenku, toto ti už môže byť podozrivé. Zrejme hľadá ideálne miesto na to, kde by sa váš veľký moment mohol uskutočniť. A ak chce ísť konečne na miesto, po ktorom si už dlho túžila, priprav sa, že tam zažiješ naozaj niečo vysnívané.

Zmizol ti prsteň

Chýba ti nejaký z tvojich prsteňov? Nemohol si ho „požičať“, aby vedel tvoju veľkosť? Aj toto je možnosť. Oveľa ľahšie to budeš mať vtedy, ak prstene nenosíš. Akonáhle sa začne o tvoje ruky zaujímať, je to viac než jasné. Chlapi vedia použiť trik, pri ktorom ťa presvedčia vyskúšať si v obchode rôznu bižutériu, pričom prsteň, ktorý ti sedel, nenápadne kúpia ako vzor.

Robí pred tebou tajnosti

Vždy o sebe všetko viete a dokonca aj to, kde sa v akom čase nachádzate. Zrazu však mal pár „okien“ v rozvrhu a zahmlieval to, kde bol. Keď je medzi vami všetko v úplnom poriadku a nenamýšľaš si, že ťa podvádza, potom je v hre aj možnosť, že chodil do zlatníctva alebo zariaďoval niečo iné, čo by mohlo súvisieť s prekvapením pre teba. Tajnosti môže robiť aj okolo toho, kam ťa berie na rande na výročie – ak je to po prvýkrát, asi mu na tom záleží.

Zmenil svoje správanie

Okrem tajností sa jeho správanie nezmenilo k horšiemu, práve naopak – je k tebe milší, pozornejší, láskavejší. Jednoducho „pripravuje si ťa“ na veľkú chvíľu a bojí sa, že by si ho mohla odmietnuť. Muži sú tesne pred zásnubami nervózni, no k partnerkám sa správajú oveľa lepšie, keďže si chcú ich „áno“ poistiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating